Я шукаю...

Як використовувати iPhone, якщо зламалася кнопка блокування

Блокування iPhone

Продукція Apple вважається однією з багатофункціональних і популярних на ринку сучасної техніки. Сьогодні компанія впевнено виходить на провідні позиції не тільки за якістю продукції, але і по функціональному обслуговування. Щорічно проходь презентація, де холдинг презентує випуск нової техніки, оновлень, ще більше можливостей і додаткові аксесуари. Розробники регулярно тестують, проводять дослідження і прислухаються до побажань користувачів. Тому, техніка Apple відноситься до найбільш практичної й зручної в повсякденному житті, для роботи та інших задач.

Природно, все обладнання має свого часу експлуатації. Попри довговічність айфон також часом ламаються, виходять з ладу окремі деталі пристрою. Однак, велика перевага техніки в тому, що завжди є можливість замінити декількома способами, використовувати наявні опції в налаштуваннях. Кнопка блокування на iPhone є однією з найактивніших деталей, яка найчастіше використовується. Тому, користувачі стикаються з подібного роду проблемою. Що ж робити в разі, якщо кнопка зламалася? І як правильно заблокувати телефон?

Варто прочитати про завантаження відео з YouTube.

Блокування iPhone

А ви знали, що iPhone 11 може витримати занурення під водою до 2 метрів і має рівень захисту від води та пилу IP68.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Знижка
27 350 грн
- 9050   грн
18 300 грн

від 1830 грн/міс

ХІТ ПРОДАЖІВ
31 150 грн
- 12350   грн
18 800 грн
(2)

від 1880 грн/міс

4.5

Для чого потрібна кнопка блокування?

Функціональність цієї деталі виходить за рамки виключно блокування телефону. Зараз її використовують також для включення і виключення гаджета, перезавантаження. Для цього необхідно натиснути кнопку блокування й утримувати протягом декількох секунд. На екрані висвітиться список дій, які користувач зможе вибрати та зробити.

Крім цього, бічна кнопка активно взаємодіє з регулятором звуку. При одночасному натисканні обох кнопок, можна зробити фото. Даний спосіб буде дуже зручним, якщо немає можливості використовувати звичайну кнопку на екрані камери. Можна зробити висновок, що кнопка блокування є однією їх часто використовуваних для звичайних і простих завдань. При цьому, це важливі дії, без яких не обійтися в екстрених ситуаціях.

Варто прочитати про очищення iCloud.

Блокування iPhone

Друзі, компанія ICOOLA рекомендує усім, хто хоче вперше скористатися пристроєм Apple iPhone купити айфон 7, адже саме ця модель найдоступніша в ціні.

Основні причини поломки кнопки блокування

Перед тим як звертатися в сервісний центр для заміни деталі, слід визначити причину. Можливо, це невеликий збій або просто западання самої кнопки. До основних причин можна віднести:

 • Збій в програмному забезпеченні. Найпоширеніша причина, по якій настройки телефону «злітають». Однак, це нестрашно й абсолютно нешкідливо для айфона. Щоб усунути цю проблему, необхідно просто перезавантажити пристрій.
 • Неправильне оновлення системи IOS вважається другою за частотою ламання. Важливо правильно встановлювати оновлення. Багато користувачів неуважно читають інструкцію і вважають завантаження оновленої версії простою процедурою. При цьому, необхідно пам'ятати, що процес ні в якому разі не можна переривати, слід переконатися, що на телефоні досить заряду і завантаження завершена до кінця. У будь-якому іншому випадку, це буде «ламане» оновлення, яке швидше за все буде некоректно встановлено. Після цього, звичайно ж, начитаються проблеми й збої не тільки всередині айфон, але і з окремими деталями.
 • Забруднення і пил є ще однією причиною. Всім користувачам рекомендується періодично знімати чохол і чистити корпус, інші деталі спиртовою серветкою. Для чищення невеликих роз'ємів можна також використовувати голку.
 • Контакт з вологою завжди приносить небажані наслідки. Хоча нові моделі айфон більш вологостійкі до вологи, все одно не варто експериментувати. Якщо волога все ж потрапила, найкраще звернутися в сервісний центр для діагностики.
 • Механічні ушкодження внаслідок ударів, падіння пристрою, сильного натискання або іншого фізичного впливу.
 • Заводський брак рідко трапляється, але не є винятком. В такому випадку, необхідно при покупці переконатися в коректній роботі телефону.
 • Перегорання або пошкодження контактів пошкоджується шлейф кнопки блокування. Тут потрібна повна заміна деталі.

Блокування iPhone

Як використовувати iPhone, якщо зламалася кнопка блокування

У будь-якому випадку, якщо кнопка ламається, існує кілька способів альтернативи. Щоб вимкнути гаджет, можна перейти в меню «Налаштування», вибрати розділ «Основні», далі «Вимкнути». Ще однією корисною функцією в системі IOS, яка буде корисною в даній ситуації, вважається AssistiveTouch.

Переваги AssistiveTouch

 • Застосування замість натискання кнопок;
 • Можливість настройки меню;
 • Можна додати свої жести;
 • Налаштування профілів дій;
 • Можливість підключати додаткові аксесуари.

Багатофункціональність AssistiveTouch дозволяє буквально замінити кілька дій, без яких, здавалося б, не обходиться користування айфон. Опція AssistiveTouch доступна не тільки на iPhone, то і на інших пристроях Apple, включаючи iPad або iPod.

Блокування iPhone

Підсумки та висновки

При ламанню кнопки блокування існує безліч способів, як використовувати інші функції. У айфон передбачена можливість вимикати або перезапускати пристрій за допомогою додаткових налаштувань. Однак, не варто затягувати з походом в сервісний центр для діагностики та ремонту необхідної деталі. Один неробочий елемент може привести до більш серйозної проблеми надалі.

Ваша оцінка: