Я шукаю...

Чому iPhone такий дорогий?

iphone 12 iphone 11

Телефони Apple викликають захоплення. Сама суть традиційного очікування першого вересня, по всьому світу, дивує. І не для того, щоб відвести дитину в школу, а для того, щоб подивитися щорічну презентацію від Apple. На ній компанія ділиться виконаною за рік роботою, досягненнями, і представляє довгождані, нові дітища, тим самим стимулюючи продажі. Замисліться, гаджети ще не вийшли у світ, а бажаючих купити новинку вже тисячі. За ними вибудовуються черги, а на передзамовленнях магазини отримують додаткову виручку. Телефон показує, що заряджається без заряджання, як це виправити?, Переходьте за посиланням та дізнавайтесь.

Другий рік підряд, телефони Apple б'ють рекорди з продажів серед аналогічної техніки. На це є свої причини.

iphone img

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Дешевим iPhone ніколи не буде?

Зосередившись на історії смартфонів, можна зробити декілька висновків щодо цін на них. Вони ростуть, і ніколи не стануть колишніми. Давно пройшли ті часи, коли купити Айфон коштувало не дорожче за сімейний похід по магазинах і до супермаркету. Смартфон став невід'ємним супутником життя, а значить і працювати, відтепер, на нього треба довше. Apple, разом з іншими виробниками підвищують ціни, і на це впливає ряд чинників:

 • Преміум матеріали. Найбільш частим аргументом високої ціни є те, що Apple використовує матеріали найвищої якості. Хоча звичайному користувачеві не вдасться на око визначити які саме, порівнюючи iPhone і смартфон іншої марки, навряд чи хтось скаже, що перший справляє враження "неякісного" або тим гірше. На загальну ціну iPhone в сильно впливає OLED- дисплей, який відрізняється кращим перенесенням кольорів і глибшим чорним кольором. Досі, в iPhone використовувалися ЖК екрани. Такий дизайн досі є присутнім в моделі смартфонів Apple iPhone XR, ціна на яку була відповідно знижена. Крім того, смартфони виготовлені з якісного скла, а їх рамка - із сталі.
   
 • В собівартість продукції також входять комплектуючі і апарати. За даними Cult of Mac, вартість виробництва одного iPhone XS з 256 ГБ вбудованої пам'яті складає близько 443 доларів. Це усього 35% остаточної суми, встановленої виробником на старті продажів. Чи означає це, що прибуток Apple настільки високий?
   
 • Звичайно ж ні. На оптимізацію і підтримку iOS також йде багато ресурсів. Правильна інтеграція устаткування і системи, яка відмінно працює не лише із спеціальними застосуваннями, але і з комп'ютерами або розумним годинником, теж входить у вартість.
   
 • Інші гроші використовуються для покриття заробітної плати співробітників, маркетингових кампаній і додаткових витрат, пов'язаних з наданням матеріалів.
   
 • Не варто забувати що Apple - справжні лідери. Так що якщо певна тенденція простежується у них, будьте впевнені, що і у інших марок скоро з'явиться щось схоже. Без сумнівів, вони задають тренди.
   
 • Позиціонування на ринку. Продукція Apple - це претиж, певний спосіб життя. Хоч і здається, що мислення поступово змінюється, логотип Apple, як і раніше, залишається символом статусу для багатьох людей.
   
 • Product RED. При купівлі айфону червоного кольору, до прикладу iPhone 7 Plus 128GB б у, частина доходу від нього йде на підтримку програми по боротьбі з ВІЛ і СНІД.

За словами генерального директора Тіма Кука, iPhone здатний замінити цифрову камеру, музичний програвач і взагалі, людям потрібний найсучасніший продукт. Це не може бути дешевим.

Високі ціни на телефони, в принципі є частиною усієї маркетингової стратегії концерну, який під тиском азіатських конкурентів хоче зберегти місце серед товарів класу люкс. У цьому світі конкуренція менша, а маржа вища - це дуже радує акціонерів виробника iPhone.

Рішення

За бажанням, можна купити айфон б/у і істотно заощадити, не переплачуючи за вищепереліченні націнки і податки. ICOOLA із задоволенням підбере для вас модель враховуючи усі побажання. На нашому сайті ви знайдете анонси найпопулярніших моделей і зможете дізнатися все про ту, що цікавить. Дізнавайтесь також, як змінити час блокування екрану на айфоні.

Ваша оцінка: