Я шукаю...

Ризики придбання iPhone на AliExpress

AliExpress Айфон

AliExpress - досить суперечливий майданчик. З одного боку - приваблива ціна, з другого – якість, яка не завжди на найвищому рівні. Саме тому, багато користувачів з обережністю ставляться до придбання дорогої техніки в інтернет-магазині, а особливо довго роздумують чи купити Айфон в Китаї на AliExpress. Жоден клієнт не може бути застрахований від того, що його посилка прийде до нього і не загубиться десь по дорозі. І залишається без відповіді питання, до кого звертатися за обслуговуванням придбаного товару. Але, чи виправдана фобія придбання техніки в даному магазині?

Варто врахувати, що AliExpress - не єдиний майданчик, на якому торгують китайські продавці. У магазина є і регіональні підрозділи, в деяких країнах навіть знаходяться склади. Тому, клієнт може отримати придбаний гаджет з підрозділу, який знаходиться в його країні і не чекати місяць і більше, щоб отримати своє замовлення. Дізнавайтесь також як перевернути екран на айфоні.

На Алі продаються не тільки бу iPhone дешево. При бажанні тут можна знайти техніку і від інших популярних брендів. Але, перш ніж купити смартфон на AliExpress, тут необхідно врахувати всі підводні камені.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Підводні камені придбання гаджетів на AliExpress

Купуючи Айфони в інтернет-магазині, є ймовірність отримати відновлений телефон або б/у.

Відновлені iPhone

Якщо на товарі присутня відмітка refurbished, це означає, що смартфон був відремонтований після заводського браку і виставлений на продаж. Це означає, що гаджет раніше не був у використанні. Досить багато брендів ремонтують свою техніку і продають її за зниженою ціною. Це нормальна практика, яка зустрічається досить часто. Як включити функцію подвійний додаток на айфон, та як користуватися.

Але, на AliExpress з Айфонами все йде трохи інакше. Процесом відновлення телефону займаються самі китайці. Іноді це професійні майстри, а іноді і недосвідчені фахівці.

Якщо уважно вивчити відгуки, які є в інтернеті, то з них негативних всього лише 1-2%. Тому, отримати якісний смартфон з Алі Експрес - велика ймовірність. Але, важливо врахувати, що іноді деталі не просто ремонтують, а повністю змінюють. І найчастіше на неоригінальні. Тому, можуть зустрічатися такі поломки:

  • зношений на 10-20% акумулятор;
  • дисплей, навушники або зарядка можуть бути неоригінальними.

Але, важливо після покупки смартфона відразу ж виявити дані проблемні моменти. AliExpress захищає своїх покупців, тому в магазині є можливість відкрити суперечку і відшкодувати частину коштів і далі продовжувати користуватися гаджетом.

Б у Айфони

Тут все гранично ясно, телефон вже раніше був у користуванні. І визначити поломки досить важко, зрозуміти проблеми можна вивчаючи відгуки, часто покупці скаржаться на:

  • Поганий акумулятор (мало тримає);
  • Не працює wi-fi;
  • Проблеми з мікрофоном і динаміком.

Іноді на сторінці товару написано, що телефон вже був у використанні і пройшов після цього ремонт. Але, невідомо в якому саме стані він був прийнятий на відновлення. Якщо покупець зважився придбати за заниженою ціною такий iPhone, і після отримання товару побачив серйозну поломку, то завжди зможе відремонтувати гаджет в майстерні, а гроші компенсувати за це.

Найпоширеніші проблеми, з якими стикаються покупці iPhone на Aliexpress

Деякі користувачі впевнені, що представлені моделі на AliExpress не мають нічого спільного з гаджетами, які продаються з відміткою refurbished.

І при покупці в даному магазині покупець зіткнеться з цілим рядом несправностей і проблем.

Неоригінальні аксесуари

Часто замовлення приходить в іншій упаковці, в якій немає оригінального блоку живлення та інших аксесуарів. Багато покупців стверджують, що в будь-якому випадку аксесуари будуть не оригінальними. Але, є можливість отримати якісну комплектацію, а даний момент вже залежить від обраного продавця. Одні кладуть найдешевші кабелі, інші роблять досить якісну репліку, треті – кладуть середні непримітні аксесуари. Але, все це можна придбати самостійно, особливо якщо смартфон був узятий за заниженою ціною. Цікава інформація про те які айфони підтримують бездротову зарядку.

Неякісна батарея

Практично вся техніка приходить з акумуляторами стороннього походження. З одного боку, їх необхідно все одно міняти кожні 2-3 роки, але якщо китайці поставлять не найякісніший аналог, то це необхідно буде зробити набагато раніше.

Перевірити якість батареї можна досить швидко. Якщо в ході перевірки з'ясувалося, що батарея вже зношена, то можна повернути частину коштів. Продавці можуть запропонувати надіслати новий акумулятор, але якщо твердо стояти на своєму і залучити до суперечки адміністрацію магазину, то можна відшкодувати від 15 до 20 доларів.

Отримані кошти необхідно буде витратити на заміну акумулятора в майстерні, в іншому випадку час автономної роботи iPhone буде дуже малим і прийдеться звертатися в сервісний центр Apple.

Неякісний екран

Збірка гаджета, як правило, на гідному рівні. Але смартфон може бути зібраний з неоригінальних деталей, а саме, до прикладу, у ньому буде вбудований не рідний дисплей і батарея.

Екран в деяких випадках може бути поганої якості, і це видно під час використання Айфона. Недоліки матриці можна побачити тільки в порівнянні з оригінальним смартфоном.

Тому, покупець може або змиритися з поганим екраном і користуватися тим, що є, або поміняти його в найближчому сервісному центрі.

Інші модулі та неоригінальні компоненти

Перерахованими вище компонентами все не обмежується. Купуючи Айфон на Алі можна отримати гаджет з заміненою камерою, блоку контролера заряду і багато чого іншого.

І не оригінальність деталей зможе замінити тільки професійний майстер в сервісному центрі. Так наприклад, з заміненим вібромотором можна жити, а ось інша камера або ж слабкий wi-fi модуль, точно позначиться на роботі техніки. А для того щоб з'ясувати в чому саме проблема необхідно буде проводити повноцінну діагностику, щоб переконатися в наявності всіх модулів. Дізнавайтесь також як поповнити paypal.

Особливості доставки та оплати iPhone з AliExpress

Рекомендується купувати настільки недешеву техніку, тільки у перевірених продавців. Таким чином, буде до кого пред'являти претензії в разі їх наявності.

Як правило, всі замовлення доставляються на пошту і якщо клієнт не підтверджує отримання, то гроші продавець не отримує. Тому, у покупця є час добре оглянути гаджет і виявити всі несправності, якщо вони є. Іноді часу досить багато: від декількох днів до тижнів. Покупець може протестувати Айфон, після чого підтвердити отримання посилки.

Необхідно переконатися в тому, що замовлення відповідає всім характеристикам. Після цього, можна або підтвердити отримання і при бажанні залишити позитивний відгук, або ж попросити продавця повернути частину коштів або замінити товар.

Варто врахувати, що іноді продавці погоджуються повернути значну частину коштів, але в замін просять покупця залишити позитивний відгук, тому необхідно уважно вивчати інформацію, перш ніж здійснювати покупку на даній платформі.

Але, AliExpress намагається захистити своїх покупців, тому в суперечках досить часто приймається позиція саме клієнта. Тому в разі виникнення претензій, покупець завжди буде захищений.

AliExpress або ж вторинний ринок?

Головний конкурент Алі по відновленим смартфонам є вторинний ринок. Але, останній має ряд переваг в порівнянні з першим.

На вторинному ринку будь-яку покупку вживаного Айфона можна здійснювати з докладним оглядом і вивченням техніки. І якщо покупець знаходить похибки, то має можливість попросити у продавця знизити вартість або ж і зовсім відмовитися від придбання. Таким чином, відразу відсіваються проблемні гаджети.

Багато хто впевнений в тому, що завжди краще потримати смартфон в руках і оцінити його, перед тим як придбати, ніж вже після придбання з'ясовувати відносини з продавцем і просити його повернути кошти.

Що в підсумку?

Для тих, хто хоче придбати «яблуко» дешевше, є можливість випробувати удачу і замовити iPhone на Аліекспересс. Але, для того щоб не отримати поганий гаджет необхідно відповідально підійти до даного питання. А саме вивчити відгуки, всю інформацію про магазин і репутації продавця.

Варто пам'ятати, що в 90% гаджет прийде з неоригінальними аксесуарами, а можливо і деталями. iPhone може виявитися справжнім "Франкенштейном", який буде мати не тільки неоригінальні запчастини, але і кілька прихованих недоліків, які згодом проявляться.

Всі ці проблеми легко вирішуються в майстернях, але вимагають додаткових капіталовкладень. Що стосується самого інтернет-магазину, то він частково захищає покупця. І якщо клієнту приходить неякісний товар, який абсолютно не відповідає опису, то є можливість компенсувати більше 50% вартості гаджета.

Купити iPhone 6 або будь-яку іншу модель на AliExpress можуть тільки ті користувачі, які не бояться ризикувати і готові після отримання смартфона витратити час на похід в сервісний центр, якщо це буде необхідно. Все що потрібно знати про процесор м1.

Ваша оцінка: