Я шукаю...

Додаток Apple Support допоможе вирішити проблеми власників iOS пристроїв

Допомога власникам Айфонів

Додатки - це важлива частина будь-якого смартфона. Вони сприяють підвищенню продуктивності роботи користувача. Якщо не здійснювати належних заходів, то проблеми можуть негативно позначитися і на безпеці всієї системи.

З метою захисту користувачів, компанією Apple були створені спеціальні системи. Завдяки цьому створюється надійна система захисту і ретельний контроль доступу до призначених для користувача даних. Своєю чергою власники Айфонів знаходяться під захистом і завжди можуть звернутися за допомогою.

Компанія випускає якісну і надійну продукцію, але навіть з нею іноді трапляються проблеми, несправності. Служба технічної підтримки допоможе у вирішенні.

За допомогою можна звернутися не тільки телефоном, але і в спеціалізованому чаті, соціальних мережах і навіть через додаток Apple Support.

Допомога власникам Айфонів

Додаток має всі ті ж можливості, що й офіційний сайт. Тут можна звернутися за допомогою в формі чату або замовити дзвінок. При цьому програма в автоматичному режимі визначає модель пристрою і користувачеві не потрібно все вручну прописувати. Також присутня можливість оформити ремонт будь-якого пристрою випущеного компанією, або ж розв'язувати проблему самостійно вибрати потрібний варіант в представлених статтях.

Прочитайте також: Як заряджати Айфон швидше.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Чим може допомогти додаток Apple Support

З гаджетами від компанії також можуть траплятися різні проблеми й несправності. Технічна підтримка допоможе з усім впоратися.

Якщо перестав працювати важливий додаток, після оновлень смартфон почав погано працювати, або трапилося щось ще, необхідно звернутися за допомогу в технічну підтримку.

«Яблучна» компанія створила різні способи, за допомогою яких можна зв'язатися з фахівцями. І в останні роки багато користувачів вибирають Apple Support Ukraine.

Коли Apple Support не зможе допомогти

Не завжди фахівці компанії зможуть допомогти користувачеві. Виділяють наступні випадки, коли технічна підтримка не зможе нічого зробити:

 • користувач не знає серійного номера пристрою;
 • власник Айфона не здатний надати доказів щодо власності смартфона;
 • було втрачено пароль від Apple ID.

Якщо пристрій було заблоковано, то в перерахованих вище випадках співробітники компанії не зможуть прийти на допомогу і розблокувати його.

Навіщо необхідно створити особистий кабінет на сайті Apple

Створення «Особистого кабінету» на офіційному сайті компанії дозволить отримати доступ до різноманітних параметрів, в тому числі звернутися за допомогу в технічну підтримку.

Додаток Apple Support

Для того, щоб потрапити в «Особистий кабінет» необхідно:

 • зайти на сайт компанії;
 • клацнути на кошик в правому верхньому кутку;
 • після чого перейти в розділ «Рахунок».

Тут також є можливість звернутися до фахівців технічної підтримки шляхом відправлення заявки, за якою з користувачем пізніше зв'яжуться для розв'язання проблеми.

Крім цього, шляхом створення «Особистого кабінету» користувач отримує наступні можливості:

 • проводити зміни у свого облікового запису;
 • відписатися від розсилки, якщо на це є причини;
 • відстежувати хід виконання особистого замовлення (дізнатися, де саме перебуватиме замовлення і чи можна його забрати);
 • оформити повернення товару або скасувати замовлення, якщо воно є.

Але, компанія рекомендує всім власникам iOS пристроїв користуватися додатком. Apple Support можна скачати на Айфон в App Store і всі необхідні дії здійснювати за допомогою програми.

Цей додаток є точною копією сайту і має такий же функціонал. Тут буде присутній той же Apple Support Chat, а також різні алгоритми розв'язання різних проблем.

Додаткові методи зв'язку з технічною підтримкою компанії Apple

Зв'язатися з фахівцями компанії можна й іншими способами. Можна вибрати один із найбільш зручних варіантів зв'язку. 

Гаряча лінія Apple Online Store

У кожній країні є чинний номер гарячої лінії, по якій користувач може зателефонувати. Активний номер можна також знайти в додатку Apple Support на iOS.

Зв'язок з працівниками компанії Apple

Використовуючи даний метод можна:

 • дізнатися про стан замовлення;
 • повернути раніше придбану продукцію;
 • отримати технічну характеристику стосовно пристрою;
 • оновити інформацію по особистий обліковий запис.

Зателефонувавши на гарячу лінію можна отримати консультацію від кваліфікованих співробітників, які готові цілодобово прийти на допомогу користувачеві. Також у такий спосіб можна отримати інформацію про найближчий магазин або сервісний центр компанії.

Гаряча лінія створена з метою прийти на допомогу і розібратися навіть недосвідченому користувачу в телефонному режимі з труднощами.

Телефонна розмова відмінно підійде в разі, якщо необхідно дізнатися, чи діє ще гарантія. В Apple Support також здатні допомогти в налаштуванні програмного забезпечення або розв'язувати всі проблеми, які з ним виникли.

Соціальні мережі

У соціальних мережах існує велика кількість спільнот, в яких з усіма проблемами користувачі допомагають впоратися один одному без фахівців технічної підтримки. Практично кожен користувач може повідомити про свою проблему, надати всі необхідні дані, в тому числі й фотографії та звернутися за допомогою.

Додаток який допоможе вирішити проблеми користувачів Айфонів

Замовити зворотний дзвінок Apple Support

У додатку дана можливість також присутня. І замовити дзвінок можна наступним чином:

 1. відкрити сайт компанії або додаток;
 2. перейти в розділ підтримки;
 3. натиснути в нижній частині екрана «Отримати підтримку»;
 4. вибрати відповідну категорію проблеми;
 5. уточнити з яким саме пристроєм виникла проблема (якщо їх декілька);
 6. після цього вибрати варіант «Поговорити зі службою техпідтримки зараз»;
 7. для підтвердження особи знадобитися ввести Apple ID або ж IMEI;
 8. очікувати дзвінка.

Надіслати лист електронною поштою

Даний метод підійде для користувачів, які володіють англійською мовою. Для того, щоб написати лист з проблемою на електронну пошту в технічну підтримку необхідно:

 1. зайти на сайт компанії;
 2. вибрати розділ підтримки у верхньому рядку;
 3. знайти розділ «Отримати підтримку»;
 4. змінити налаштування сторінки на варіант United States;
 5. вибрати розділ «iPhone»;
 6. після цього в рядку пошуку необхідно вибрати варіант «Billing or payment questions»;
 7. натиснути на «Засоби зв'язку шляхом email»;
 8. в темі листа обов'язково необхідно вказати свою країну.

Support Chat

Напевно, це найзручніший спосіб зв'язку з технічною підтримкою, який також присутній і в установленому на Айфон додатку.

Компетентність працівників Apple

Щоб скористатися даним методом, необхідно:

 • відкрити програму;
 • перейти в розділ технічної підтримки;
 • прогортати сторінку і в нижній частині екрана знайти «Отримати підтримку»;
 • вибрати категорію проблеми;
 • потім зробити вибір на користь варіанту «Чат»;
 • заповнити всі поля і почати бесіду.

Якщо необхідно звернутися в технічну підтримку за кордоном

Якщо користувач перебуває за кордоном, і виникла проблем з пристроєм, яка вимагає швидкого рішення можна скористатися одним зі способів:

 • Зателефонувати на гарячу лінію. Актуальний номер можна дізнатися в додатку Apple. Варто врахувати, що фахівець буде розмовляти мовою даної країни, тому якщо користувач нею не володіє, то розв'язувати проблему не вийде.
 • Зателефонувати на гарячу лінію своєї країни. Але, в такому випадку дзвінок не буде безплатний.
 • Шляхом онлайн чату. Це, напевно, найпростіший варіант звернутися за допомогою. Тут можна пояснити проблему зручною мовою й отримати відповідь набагато швидше.

Компетентність фахівців технічної підтримки

У технічній підтримці працюють компетентні фахівці, які готові допомогти користувачам вирішити навіть найскладніші проблеми, як у форматі розмови, так і в письмовому вигляді.

Часто для вирішення потрібно всього лише кілька хвилин. Адже багато неполадок вирішуються звичайними настройками пристрою.

Прочитайте також: Apple подала до суду на колишнього співробітника.

Якщо в телефонному режимі один співробітник не здатний розв'язувати проблему користувача, то передасть на розгляд більш компетентному фахівцеві. Але, в будь-якому з випадків питання буде вирішене.

Завантажити програму Apple Support можна безплатно на просторах App Store. Саме там користувач зможе вибрати один зі зручних варіантів зв'язку зі співробітниками технічної підтримки.

У Супорт завжди готові на продуктивний діалог з клієнтом. І саме завдяки цьому, вдається в найкоротші терміни розв'язувати проблему.

Ваша оцінка: