Я шукаю...

FaceTime буде доступний на Android, Windows і в браузері

Функції FaceTime

FaceTime – це можливість спілкування по відеозв’язку. Для її активації потрібен доступ до Інтернету.

Також, коли вийшов FaceTime, то у нього не було взагалі конкурентів, окрім Skype.

Які переваги FaceTime?

 • Щоб користуватися цим сервісом, не потрібно витрачати на нього ніяких коштів. Потрібен лише Інтернет.
 • FaceTime не потребує завантаження, адже він доступний одразу на
 • Якість зв’язку на високому рівні.
 • Всі ваші «Контакти» будуть показані на цій платформі.
 • Є можливість використовувати А якщо ви маєте iPhone X або новішу модель, то взагалі можна створювати memoji відносно своїх переваг.
 • Інтерфейс цього сервісу простий, зручний і буде зрозумілий будь-якому користувачу.
 • Цей сервіс є цілком безпечним і конфіденційним завдяки шифруванню розмови між двома гаджетами.
 • FaceTime дає можливість створювати конференції. При необхідності, можна залучити до 32-х людей до розмови.
 • Під час спілкування Ви можете робити фото за допомогою функції Live Photos. Для цього потрібно лише натиснути спеціальну кнопку затвору. Ви отримаєте результат у своїх «Фото».
 • Якщо ви маєте декілька пристроїв від компанії Apple, то маючи однаковий Apple ID, ви можете з легкістю все синхронізувати. Наприклад, стосовно FaceTime, то можна спілкуватись через MacBook, якщо поруч немає смартфона.
 • Без затримування можна перемикатися з фронтальної камери на основну. Звичайно, така функція доступна майже для всіх платформ, але часто це буває зі затримуванням.
 • Завдяки тому, що сервіс абсолютно безкоштовний, ви можете зекономити свій тарифний план, спілкуючись по FaceTime через Wi-Fi.

Як увімкнути сервіс FaceTime?

Необхідно зайти в «Налаштування», а потім на потрібну вам платформу. Потім внесіть свою інформацію щодо Apple ID. Після цього відбувається активація.

Як користуватися FaceTime?

Це все дуже просто. Потрібно лише зайти в додаток «Телефон» й обрати бажаний контакт. Там буде відмітка FaceTime, на яку треба натиснути, щоб відбувся відеодзвінок. Є контакти, які не мають знаку FaceTime, тому що вони його не активували.

Також FaceTime можна використовувати не лише відеодзвінків, а й аудіодзвінків.

Восени 2021 року користуватися платформою FaceTime можуть і його конкуренти. Тобто, цей сервіс буде доступний для Android, Windows і браузера. Це чудова можливість для тих користувачів, хто не користується технікою Apple, а їхні друзі так. Тепер не буде проблеми спілкуватися цим сервісом, незалежно від того яка операційна система у твого пристрою.

Люди, які користуються Android чи Windows, не зможуть просто так завантажити FaceTime. Для цього використання їм знадобиться лише веб-версія.

FaceTime буде трішки схожий на платформу Zoom тим, щоб можна буде ділитися посиланням, щоб охочі змогли приєднатися до розмови.

Окрім цього, будуть ще оновлення такі, як: покращений звук, портретний режим відео й нова функція, яка дозволяє поширювати різні матеріали (фільми, медіа, музика). Також, під час конференції з друзями, є можливість користуватися різноманітними розважальними платформами: Apple TV+, TikTok, Disney й багато інших.

Прочитайте статтю про те, як поділитися паролем Wi-Fi з iPhone?

Як користувачам Android і Windows користуватися сервісом FaceTime?

 1. Спочатку потрібно, щоб власник Apple надіслав вам посилання до конференції.
 2. Потім скопіюйте посилання і введіть його в браузер.
 3. Після цих дій, ви зможете під’єднатися до розмови.

Які ще є сервіси відеодзвінків?

 1. Skype вважається одним з найперших сервісів для відеодзвінків. Можна створювати конференції до 10 людей. У наші дні ця платформа не є популярною серед користувачів, адже з’явилося багато нових і сучасних сервісів.
 2. Viber дає змогу безкоштовно спілкуватися з друзями й рідними за допомогою Інтернету. Також ви можете підписуватися на різноманітні групи різних категорій. На жаль, конференції більше ніж 2 людині поки неможливі. Дізнайтеся більше про додаток Viber.
 3. WhatsApp є популярним сервісом, який допомагає вести групові чати й ділитися історіями. Майже кожен власник смартфону використовує цей додаток.
 4. Zoom – це відносно нова платформа для відеодзвінків. Але за цей проміжок часу – сервіс став популярним. Він має простий інтерфейс, високу якість роботи й можливість під’єднувати десятки людей до розмови.
 5. Facebook Messenger комфортний у використанні, особливо для користувачів Також є можливість спробувати на своєму обличчі різноманітні маски.
 6. Telegram вважається дуже популярним сервісом. Він відрізняється своїм зручним інтерфейсом, багатофункціональністю і можливістю спілкуватися по відеодзвінку.
 7. WeChat – це платформа, яка належить китайській компанії Tencent. Він відрізняється тим, що можна розвивати свій магазин послуг.
 8. Яндекс. Messenger є конфіденційним сервісом від компанії Яндекс. Всі голосові повідомлення й інші данні зашифровані.
 9. GoToMeeting є платним сервісом, але він є популярний в США. Його використовують часто для бізнес-переговорів. Наприклад, у порівнянні з Zoom, то звикла нам платформа набагато краща й зручніша у використанні.
 10. Jitsi – це безкоштовна платформа для відеодзвінків з високою конфіденційністю.

Отже, FaceTime є чудовим проектом від компанії Apple. Прекрасний сервіс для спілкування з рідними, друзями й колегами. Тим більш, можливість розмови між людьми, які користуються різними брендами, дуже радує.

Ваша оцінка: