Я шукаю...

Огляд акустичної системи JBL Charge 5

Акустика JBL Charge 5

Колонка JBL Charge 5 – це відмінний інструмент для створення портативної акустики. У сучасному світі, коли увагу споживачів завойовує низька ціна, бренд JBL спрямовує усі сили на розвиток. Компанія працює над оновленням асортименту товарів та удосконаленням власної продукції, при цьому продовжуючи культові та колекційні серії. Саме це і забезпечує JBL стабільний попит та провідні позиції на ринку. Аби переконатися на власному досвіді та не бути голослівними, розглянемо JBL Charge 5 детальніше. 

Варто прочитати: Екологія Apple: як компанія відмовляється від вуглецевого сліду.

Акустика JBL Charge 5

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Знижка
27 350 грн
- 9050   грн
18 300 грн

від 1830 грн/міс

ХІТ ПРОДАЖІВ
31 150 грн
- 12350   грн
18 800 грн
(2)

від 1880 грн/міс

4.5

Дизайн та комплектування

Розпочнемо з комплектації пристрою. JBL піклується про власну репутацію та тримає марку, адже колонка запакована у фірмову коробку з логотипом бренду, що відразу справляє позитивне враження. В комплектування також входить USB-шнур для зарядки пристрою, сама колонка, інструкція та документи. 

Що стосується дизайну, то варто зазначити широкий асортимент кольорів, до яких входить навіть рожевий для дівчат та камуфляжний для любителів відтінків хакі. Вона може слугувати незамінним помічником при веденні соціальних мереж, записуванні історій в інстаграм та відео в Тікток, що особливо важливо в наші часи. Крім високої якості звуку, JBL Charge 5 забезпечує стильний вигляд і може стати чудовим аксесуаром. 

Особливу увагу фірма приділила деталям. Клавіші мають стильне обрамлення, для стійкості передбачені гумової смужки, замість яких зазвичай є маленькі ніжки, кнопки пристрою чіткі та зручні для натискань. Зазначимо також, що колонка доволі витривала та міцна. В її конструкції передбачені шари цупкої тканини, що здатна витримувати великі навантаження. Тому JBL Charge 5 застрахована від пошкоджень та негативного впливу зовнішніх факторів. 

На корпусі колонки є яскраві індикатори. Позаду кришки – невеликий роз’їм USB Type-A, до якого підключається зарядний пристрій від будь-якого іншого пристрою. Так коштом акустичної системи ви можете зарядити телефон, планшет чи навушники. Поряд є USB Type-C, що слугує для живлення колонки.

Варто прочитати: різні способи підключення iPhone до квадрокоптера.

Акустика JBL Charge 5

Характеристики та управління

Місткість акумулятора JBL Charge 5 дозволяє слухати музику протягом 20 годин безперервно. При приєднанні до пристрою до телефону чи іншого гаджету, відбувається синхронізація. Завдяки їй ви можете регулювати гучність треків та перемикати їх і за допомогою колонки й за допомогою підключеного пристрою. 

Виробник забезпечив підтримку системи PartyBoost, яка дозволяє синхронізувати JBL Charge 5 з іншими колонками фірми. Щоб увімкнути два пристрої, необхідно натиснути кнопку зі знаком нескінченності та почекати кілька секунд. 

Варто зазначити також простоту роботи JBL Charge 5. Відразу після включення пристрою активується його синхронізація з телефоном. Дві секунди – і акустична система готова до роботи. Вимкнення відбувається за допомогою відповідної клавіші на корпусі колонки. Управління JBL Charge 5 зрозуміле на інтуїтивному рівні, тому з ним впораються навіть діти. 

Ще однією важливою перевагою цієї колонки є технологія захисту від води IP67. Звісно плавати з нею в морі чи басейні – не найкраще рішення, проте знаходитися поряд з водою вона може. Тому JBL Charge 5 стане в пригоді при відпочинку на природі та вечірці біля басейну. А під час ванни, спокійний музичний супровід – незамінна складова справжнього відпочинку. Зазначимо, що всі роз’єми для кабелів та шнурів мають міцні заглушки з силіконовими вставками. Тому вода не може потрапити всередину приладу і порушити його технічні характеристики. 

Акустика JBL Charge 5

Звук та технічні особливості

Комплектування самого пристрою доволі цікаве. Центральними елементами механізму є високо- та низькочастотні драйвери, а також пасивні радіатори (ми їх бачимо у вигляді двох кіл з боків колонки). Завдяки такому оформленню та конструкції, JBL Charge 5 можна слухати та звичним способом, і ставити на бік.

Не дивлячись на те, що дана стереосистема має багато басів, звук все одно залишається високоякісним, правильним та чітким без ривків. Крім того, в порівнянні з попередниками у JBL Charge 5 є два динаміки, а не один. Це рішення виробника заслуговує окремої поваги, новий продукт має більшу потужність при невеликих розмірах та покращених технічних характеристиках. 

Ця стереосистема може підтримувати зв’язок з телефоном лише через мережу Bluetooth при версії 5.1. Якість зв’язку доволі висока. Він підтримується на відстані 10 метрів, при цьому зберігаючи звучання без ривків. Стіни та перегородки також не стануть перешкодами – якість звуку залишається незмінною. Підключення через Bluetooth здійснюється стандартним способом – при активації пошуку пристроїв назва колонки відразу з’являється в списку доступних. 

Якщо ви плануєте дивитись фільми чи відео з JBL Charge 5, то тут можлива невеликих роз синхронізація звуку та графічного зображення. 

Акустика JBL Charge 5

Додаток та управління

Управляти колонкою можна за допомогою клавіш на її корпусі. Вони розташовані в один ряд на верхній частині пристрою. Кнопки для включення/виключення JBL Charge 5 активуються за допомогою разового натискання, а не утримання. Клавіша «Bluetooth» забезпечує активність колонки в мережі при пошуку за допомогою телефону. Кнопки «+» та «-» змінюють гучність звуку. За допомогою клавіш «Старт/пауза» можна перемикати треки між собою, або зупиняти їх. 

Колонка JBL Charge 5 може працювати за допомогою додатку JBL Portable. Він дає змогу слідкувати за рівнем заряду пристрою, дозволяє змінити назву колонки та перепрошити її. Крім того, в додатку присутня функція PartyBoost. Є її допомогою ви можете створити аудіосистему шляхом об’єднання декількох колонок, а також обрати тип такої системи. 

Отже, акустична система JBL Charge 5 – чудове рішення для любителів гучного та якісного звуку. Будь-яка вечірка чи відпочинок з друзями стануть незабутніми подіями з JBL Charge 5, головні переваги якої – надійність, технічність компактність та комфорт.

Ваша оцінка: