Я шукаю...

Flippy Knife: цікавий проєкт про ножі

Flippy Knife

Є безліч ігор, які не несуть в собі особливого навантаження, а зроблені з метою відпочити. Деякі, своєю чергою, можуть запропонувати простий розслабляючий медитативний процес, який не повинен втомлювати гравця. Однак, інші мають на меті кинути гравцеві якийсь виклик, який досить складно виконати.

І, на жаль, перший тип ігор просто стає нудним через годину гри, в той час, як другий тип йде шляхом неймовірної складності, щоб затримати гравця довше і показати йому більше реклами. Вже починаєш впадати у відчай, шукаючи якісь подібні ігри. Однак, як показує практика, шукати гри потрібно не серед яскравих заголовків та фотографій. Потрібно шукати там, де ніхто не чекає. І Flippy Knife - це той самий проєкт.

ножі лого

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

ХІТ ПРОДАЖІВ
21 120 грн
- 7320   грн
13 800 грн

від 1380 грн/міс

НОВИНКА Знижка
17 120 грн
- 7520   грн
9 600 грн

від 960 грн/міс

Що таке Flippy Knife?

Flippy Knife - це гра, яка занурює вас у світ різноманітних ножів. Так, похвалитися фотореалістичною графікою вона не може, але суть не в ній. На секунду, не вкладаючи реальних грошей в гру, ви можете отримати 121 ніж! І всі вони будуть відрізнятися різними параметрами, мати різноманітні анімації та ефекти.

Також, у вас є можливість пограти в кілька цікавих режимів, де ви можете випробувати ножі. І це все. Вам потрібно просто розблокувати ножі, метати їх в різних «змаганнях» і отримувати задоволення! На цьому все.

Геймплейні особливості Flippy Knife

Тепер час поговорити детальніше про різноманітні ігрові механіки.

На вибір у вас є 7 різних режимів, в яких ви можете випробувати свій ніж:

  • «Пень». У цьому режимі вам потрібно підкидати ніж, щоб він лезом уткнувся в пень. За кожен поворот ви отримуєте більше очок. Найперший режим.
  • «БУМ!». Режим, в якому у вас є 60 рівнів, які потрібно пройти. Метою кожного рівня є активація детонатора. Є різні перешкоди, які вам потрібно зруйнувати своїм ножем, але кожен з кидків в молоко забере одне з трьох життів.
  • "Дім". Типова аркада, в якій вам потрібно підкидати свій ніж якнайдалі. Цікавий режим, в якому вам треба просто просуватися вперед.
  • «Тир». Вам потрібно потрапляти в мішень. При досягненні певної кількості очок, мішень починає рухатися, що ускладнює все в кілька разів.
  • «Ліс». На відміну від «Дому», тут вам потрібно рухатися вгору, а не вперед. Правда, кожне падіння змусить вас починати з самого початку.
  • «Битва». Справжній пвп режим. У ньому, як і в «Домі», вам потрібно рухатися вперед, тільки наввипередки з суперником. Переможе той, хто перший добереться до фінішу.
  • «Забіг». Майже та сама битва, тільки без суперника і з секундоміром.

5 ножів

Ось так. І кожен режим вимагає різних ножів для успіху. Так, у кожного ножа є видимий параметр - вага. Він впливає на траєкторію польоту, а також на те, як далеко потрібно відвести палець, щоб метнути ніж. Але форма також не слабо впливає на те, що відбувається, адже навіть важкий ніж може бути більш «маневровим» ніж легкий, в той час, як середній буде відчуватися цеглою.

Гра вимагає справжнього розрахунку і безлічі експериментів, щоб отримати ідеальну «Формулу перемоги».

Читайте також: Пророча стратегія PLAGUE INC: актуальність та можливості гри

Переваги гри Фліпі Найф

Це найцікавіша частина, адже деякі переваги мене по-справжньому вразили. От чесно, бачити таке ще ніде не доводилося.

Моє найулюбленіша перевага, яка може нівелювати будь-який недолік. Це любов, з якою робилася гра. У чому її можна простежити? В одній просто деталі. У більшості ножів, які є в грі є посилання на сайт виробника. І це мене вразило. Ну правда, зробити таку маленьку деталь, яка буде відсилати до виробника ножа - це приголомшливо, адже видно, що автори розбираються в тому, що вони роблять, і що вони розуміють, як вони працюють.

А ось про роботу ножів теж можна чимало сказати. Здавалося б, є лише один видимий параметр - вага. Від нього і має залежати все, чи не так? Решта - це лише візуальні відмінності. А тут все не так. Ножі різноманітні, їх форма теж впливає на те, як ніж полетить, їх будова теж важлива. Навіть є викидні ножі, які, здавалося б, не мають сенсу в подібній грі. Але ні. Різним ножам додали анімації викидання, що робить їх використання як мінімум приємним для очей.

А дизайн рівнів - це теж та річ, яка коштує окремої згадки. Безліч відсилань до інших ігор. Заведено бачити, що люди будуть бачити відсилання лише на ігри розробника, але це не так. На самих рівнях можна побачити посилання до Доти, Думу, класичним іграм, на кшталт, Маріо. Це дуже приємно. Але і самі ножі - це не тільки реальні прототипи. Ні. Є посилання до Зоряних війн, майнкрафта. Приголомшливо, як на мене.

Та і гра не потребує якогось занадто потужного девайса. Купити айфон 10 бу, і все. Ви насолоджуєтеся грою повною мірою.  

До речі, а якщо ви досі не вирішили, який айфон купити, переходьте та читайте про це у нашому огляді.

Що ще важливо згадати - це розблокування. Більшість ножів можливо розблокувати за монетки, причому, не особливо дорого вони й коштують. Багато ножів відкриваються за перегляд рекламного ролика, що теж не є проблемою. Досить одного ролика. Теж приємно. За реальну валюту можна купити дуже мало ножів, а багато з них взагалі відкриваються за досягнення, або в якості щоденного бонусу.

Ну і пару слів про графік. Вона хоч і піксельна, але дуже приємна і детальна. До дизайну ножів підійшли з клопіткою працею. Кожен унікальний, кожен має якісь відмінності. У кожного є своя відмітна механіка. Та й той же параметр ваги впливає на отримання очок. Розробники розуміють, що поратися з великими ножами досить важко, потрібно більше вправності й розрахунку, тому, за середні та важкі ножі ви будете отримувати по 2 і 3 очка відповідно. Приємний бонус.

Але не тільки перевагами повниться гра.

ножі режими

Недоліки Flippy Knife

Час поговорити про те, що в грі не те, що не порадувало, а зовсім розчарувало.

Почати варто з банального: ножі. І тут простежується якась суперечність, адже вони були мало не головним пунктом в перевагах гри. Але ні. Хоч їх і багато, хоч вони й відсилають до інших ігор, або ж просто круто виглядають, багато є прохідними. Вони просто є, щоб «забити ефір». Ось чесно. Вони не несуть ніякої користі в аркадній складовій гри. Звичайно, ними можна помилуватися, однак, не більше. Те, що вони красиво виконані, не означає для гри нічого. А це прикро. Особливо, якщо ви розблоковуєте ніж за відео, або збираєте на нього достатню кількість монет, а потім приходить усвідомлення, що він не потрібен. Та і якщо вам щастить, і з щоденного набору вам випадає ексклюзивний ніж, який з усіх унікальних, не має ніякого особливого ефекту і не приносить ніякої користі - це теж неприємно.

Також, варто згадати вагу. Так, форма і вага впливають на траєкторію польоту ножа. Але давайте будемо чесними. Часом виглядає дійсно дивно, що італійський стилет, який не самий то і легкий ніж, знаходиться в одній ваговій категорії з маленьким кишеньковим ножиком, ручку якого і пальцями утримати проблематично. Варто або розширити шкалу ваги, або ж додати ще якусь, яка буде сортувати ножі за іншими параметрами.

Ну і реклама. Куди без неї. Вона з'являється не так вже й часто, але досить набридлива. Особливо в режимі «БУМ!». Ось ви застрягли на якомусь рівні, що починає викликати роздратування. Ви не можете пройти його не просто кілька годин, але і днів! А тут ще кожні кілька поразок ви бачите рекламу. Причому, уникнути її показ теж не складає труднощів. Після того, як кидаєте ніж і розумієте, що все, рівень знову провалений, то просто потрібно зайти на вкладку з ножами, що дозволить вам моментально повернутися в гру і почати рівень заново, замість надокучливого перегляду рекламного ролика.

Але і хитрість розробників в питанні реклами можна простежити. Багато рівнів відкриваються в міру розблокування ножів. Здавалося б, логічно. Гра мотивує вас грати більше, щоб заробити більше монет і відкрити більше ножів. Тільки проблема в тому, що за монети не хочеться відкривати все, що під руку потрапить. Хочеться відкрити якийсь дорогий і красивий ніж, що буде не тільки прикрасою колекції, але і порадує своїми характеристиками. Але не біда. Подивіться штук 20 рекламних роликів, за які ви отримаєте 20 ножів. І монетки не витратити, і грати так вже й довго і старанно не доведеться. Єдиний виняток - це «Забіг». Там ви повинні подолати відстань в 400 платформ в режимі «Дім», щоб розблокувати цей рівень. Теж далеко не найвеселіше заняття, якщо залипнути в нього на годину або два.

А також пару слів про місцеву «імбу». Є ножик «Crow». Відсилання до маленьких знарядь, які використовував Бетмен. І цей ніж має два двосторонніх леза, по обидва боки ручки. Таким чином, у багатьох режимах, буде достатнім просто дуже сильно метати такий ось ножик, щоб пробиратися якнайдалі. Одне радує, очок за нього дають дуже мало, адже вважається він легким.

Читайте також: Гра Gun Force для смартфонів iPhone й Apple Watch - кращий шутер для відпочинку

Ножі лого 2

Чи варта Flippy Knife уваги гравців?

Flippy Knife - це дійсно цікава аркадна гра, в якій вам дається величезний спектр зброї. Ви можете вибирати з асортименту найрізноманітніших клинків з різних країн. Так, є певні недоліки, але, кажучи відверто, на них можна закрити очі, адже вони не псують загальне враження від такої класної гри. Гра дає вам насолоджуватися процесом, насолоджуватися колекціонуванням, вивчати більш детальну інформацію про ножі, якщо ви ними дійсно захоплюєтеся. І так, вона однозначно варта вашої уваги.

Ваша оцінка: