Я шукаю...

OmniFocus - програма-щоденник для IPhone

OmniFocus для iphone

Усі ми хочемо зберегти, якісь моменти свого життя у постах Instagram або Facebook. Інколи не хочеться на велику аудиторію, розказувати щось надто особисте, а рука сама тягнеться до листка та ручки, щоб почати розповідь із фрази “Дорогий щоденнику…”.  Але давно вийшли з моди зошити та ручки для ведення щоденника. Коли у тебе багато справ і кожна хвилина твого робочого дня повинна бути розписана то найкращою заміною паперового щоденника, буде спеціальна програма у якій легко та швидко можна замінити, дописати чи поділитись цінним можна в електронному щоденнику, який завжди у вас із собою.

Програма OmniFocus для iPhone

Програма OmniFocus та її функції

Програма OmniFocus - одна з найкращих програм, для ведення щоденника на своєму IPhone. У ній ви зустрінете велику кількість функцій та багато різних можливостей, якими б точно не користувались у паперовому щоденнику. Також програма підтримує тандем між операційними системами IOS та OS X. Можливості мобільної версії нічим не відрізняються від комп’ютерної, особлива увага приділяється цій програмі, якщо ви працюватимете з нею на IPad, подекуди виникає така думка, що ви верстаєте електронний журнал про себе.

Інтерфейс програми OmniFocus виконаний у синіх кольорах з доволі актуальним дизайном, місцями напівпрозорий. Та загалом до дизайну програми усі привикли. Зовсім інша ситуація із функціональністю OmniFocus, які обганяють своїх конкурентів. Перше, на що варто звернути свою увагу, це автоматичний парсинг необхідної інформації. Програма буде в курсі про все. До прикладу, яка музика зараз у вас грає, ваша спортивна активність за день, погоду та навіть ваше місце перебування над рівнем моря. Слід звернути увагу на автоматичний редактор, який підтримує мову розмітки Markdown. Спершу функцію ректора хочеться відключити та з часом привикаєш та розумієш його цінність. На MacBook чи IMac ви можете використовувати декілька способів введення: з інтерфейсу програми, виділеного вікна запису та не великого розширення в статус-барі. До ваших розповідей в електронному варіанті ви легко можете додати фотографії, відео та аудіо файли, геолокацію, документи різних форматів, дані про погоду та малюнки з Apple Pencil та багато іншого.

Функції OmniFocus

У програмі OmniFocus існує окремий розділ з інтеграціями. Але, як на мене, то буде достатньо тільки використання сервісу IFTTT - через нього можна налаштувати зручні зв’язки для автоматичного експорту контенту. Мабуть, найголовнішим у використанні різних функцій під час дописів є не перебільшити із різними вставками, адже дуже легко зробити зі свого щоденника - інформаційний смітник.

Про дисципліну під час запису своїх розповідей, розробники теж подумали. Додаток OmniFocus вміє відправляти регулярні нагадування, але якщо у вас немає бажання чи ви просто лінуєтесь то тут уже тільки ваша провина.

Найбільшою претензією від користувачів до додатка OmniFocus є його ціна. Версія для IOS обійдеться користувачам у 4.99$, а для користувачів IMac - ціна складатиме 30$. Але скаржитись на таку велику ціну, рука не підіймається, оскільки у програмі дуже багато різних функцій та можливостей, яких не знайдеш у більш доступних програмах.

Також радимо ознайомитись з електронним щоденником DayOne.

Важливість та користь від ведення електронного щоденника

Електронний щоденник OmniFocus

Регулярне ведення щоденника є справді важливим, адже там людина може розповісти усе, що її турбує. Записи, які є в щоденнику не будуть редаговані, обговорюватись чи осуджуватись сторонніми людьми. Це одне з небагатьох місць де ви можете почувати себе вільним та відкритим для самого себе. Адже коли ви пишете та виговорюєтесь вам одразу стає легше і ви відчуєте себе ще більш щасливим. Якщо ж ви переживаєте, що хтось може без вашого дозволу прочитати те, на що маєте право тільки ви. У електронного щоденника OmniFocus є хороша можливість встановити вхідний пароль, який будете знати тільки ви, тоді ви можете не переживати, що хтось без вашого дозволу прочитає те, що йому не потрібно.

Як обрати для себе програму, щоб вести електронний щоденник?

Ведення щоденника - це індивідуальний процес. Комусь буде достатньо просто записати текст, а для когось важливим є у програмі додавання відео чи аудіо матеріалу тощо. І для того, щоб обрати для себе хорошу програму потрібно дотримуватись декілька важливих критеріїв:

  • Гнучкість. Ідеальна програма для ведення електронного щоденника, повинна не тільки справлятися із текстовим вмістом, а також з фотографіями, відеозаписами, аудіозаписами, документами різних форматів та іншими цифровими функціями.
  • Дизайн. Як і будь-яка інша програма повинна мати хороший дизайн, електронний щоденник не виключення. Також він повинен бути не тільки красивим, а також зручним та простим у використанні, для того, щоб створити “хорошу атмосферу” для ваших думок.
  • Синхронізація. Щоденник завжди має бути під рукою, адже ніхто не знає коли до нього прийде натхнення. Тому, ідеальний щоденник повинен мати синхронізацію, щоб його можна було використовувати де завгодно та на будь-якій платформі, чи то IPhone, чи то IMac.
  • Безпека. Якщо ви турбуєтесь про те, що хтось може прочитати ваші особисті думки. Тоді, хороша програма повинна гарантувати, що ваші записи будуть відкрити тільки для вас і ніхто не може отримати до них доступ. Програма повинна включати таку можливість як встановлення пароля, підтримка Face ID/Touch ID тощо.
  • Автоматизація. Основна різниця між паперовим та електронним щоденником полягає в здатності останнього автоматизування ваших дій та зробити ведення щоденника, якомога простішим та зручнішим. Хорошою якістю додатка для ведення щоденника буде можливість відстеження різних даних.

Вибір он-лайн щоденника для iPhone

Здебільшого, користувачі, які шукають для себе хороший додаток, щоб вести електронний щоденник дотримуються саме цих критеріїв, але у кожного свої вимоги до програм. Та я б використовувала саме ці критерії під час вибору програми для ведення щоденника на IPhone, IMac чи IPad.

Одна із кращих програм - OmniFocus для власників IPhone чи IMac

Якщо спиратися на вище перераховані критерії, тоді додаток OmniFocus підходить найкраще, якщо ви власник IPhone, IPad чи IMac. Адже програма варта своєї уваги, вона підходить під кожний пункт зі списку очікувань. Ведення щоденника на будь-якому вашому пристрої буде зручним, приємним та легким. OmniFocus також переважає своїх конкурентів кількістю функцій, можливостями й продуманістю інтерфейсу.

Не пропустіть 10 чудових програм для вашого нового iPhone у 2021 році.

Також вагомою перевагою додатка є те, що одним текстом не обмежується. Айфони, ноутбуки, планшети та комп’ютери завжди з нами та вони не повинні обмежувати нас, тим що ми матимемо змогу записати свої думки тільки з якогось конкретного девайса. Ми повинні мати змогу викласти свої думки у будь-який момент, у будь-якому форматі з додаванням різних деталей, картинок та подробиць. Програма OmniFocus завжди буде зустрічати вас спогадами, адже покрутивши стрічку вниз, ви обов’язково натрапите на допис декілька місяців назад або навіть рік.

OmniFocus найкращий щоденник для iPhone

Загалом, OmniFocus - одна із програм до якої можна привикнути усією душею та серцем. Майже всі програми працюють за підпискою, та не у всіх є можливість синхронізації чи хорошим використанням на IPhone чи IMac.

Ваша оцінка: