Я шукаю...

Дуров розповів, коли в Telegram з'явиться можливість групових відеодзвінків. Оновлення Telegram для айфонів

Оновлення Telegram для айфонів

В кінці квітня поточного року від Павла Дурова – засновника месенджера Телеграм – надійшла заява про те, що незабаром функціонал пропозиції оновиться. В першу чергу,  оновлення торкнеться можливості, про яку так давно просили користувачі – здійснення групових відеодзвінків. Цю новину він опублікував на своєму англомовному каналі в Telegram.

Оновлення Telegram

Варто прочитати: Навіщо потрібно калібрування батареї iPhone.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Знижка
27 350 грн
- 9050   грн
18 300 грн

від 1830 грн/міс

ХІТ ПРОДАЖІВ
31 150 грн
- 12350   грн
18 800 грн
(2)

від 1880 грн/міс

4.5

Групові відеодзвінки – шлях до просування месенджера

Павло Дуров вважає, що нова функція допоможе зробити Telegram «потужною платформою» і стане популярною серед активних користувачів. Перші згадки про такі нововведення були озвучені ще у 2020-му році, але в той момент нічого не було сказано про точні терміни. Тепер же точно відомо, що чекати доведеться максимум до кінця травня. Відмінними рисами в цьому випадку є підтримка шифрування і можливості демонструвати свій екран співрозмовникам. Здійснювати такі дзвінки можна буде з мобільних пристроїв, планшетів і ПК. Розробники покладають великі надії на своє творіння, оскільки воно продумано до дрібниць. Це потужний сучасний інструмент з можливістю відеоконференцзв'язку, якому властивий інтерфейс Телеграм. Раніше конференції з подібним функціоналом проводилися лише в Zoom і Google Meet, які мають ряд недоліків, тому користувачі з нетерпінням чекають моменту, коли зможуть протестувати оновлення.

Варто зазначити, що здійснення звичайних відеодзвінків в Telegram стало доступно лише торік. Не так давно від розробників, що працюють над месенджером, надійшло ще одне оновлення, головною особливістю якого стало приймання платежів в чатах. Крім цього, стало доступно проведення голосових чатів. Адміністратор будь-якої групи зможе планувати майбутні голосові чати в зручний для них момент. Для учасників спільноти висвітиться таймер, на якому буде показуватися зворотний відлік до початку. Якщо хтось із користувачів боїться пропустити початок, він може включити повідомлення. В такому випадку вони отримають сповіщення, як тільки почнеться чат.

Оновлення Telegram

Варто прочитати: Як неправильно побудовані будівлі впливають на якість повітря.

Як оновити Telegram на різних пристроях?

Завантаження оновлень не завжди починається в автоматичному режимі. Іноді їх здійснення неможливе без втручання користувачів.

Покрокова інструкція оновлення версії для андроїда

Для завантаження нової версії з мобільного телефону доведеться перейти в налаштування програми, оскільки кнопка «автоматичне оновлення» там просто відсутня. Як правило, коли розробник випускає нові функції, програма запитує у власників дозвіл на їх встановлення. Всі операції виконуються з використанням фонового режиму. Коли власник пристрою зауважує тривалу відсутність змін в додатку, можна зайнятися цим самостійно і запустити завантаження в примусовому режимі.

Перш ніж встановлювати нову версію Телеграм, варто переконатися в її наявності. Для цього:

  • переходимо на робочий стіл і натискаємо на іконку Play Market;
  • відкриваємо меню тим способом, який підтримує пристрій;
  • далі тиснемо на вкладку «Мої додатки та ігри» і переходимо до оновлень;
  • перевіряємо, чи містить цей розділ іконку Telegram. У разі позитивної відповіді запускаємо процес. Якщо така іконка відсутня, значить, доступних пакетів поки немає;
  • іноді не відкриваються додатки, доступні для завантаження, в такому випадку перевіряється перелік недавно оновлених.

Якщо назви месенджера ніде немає, варто спробувати діяти в іншому напрямку. Для початку потрібно перейти в розділ з встановленими додатками й перегорнути їх список до моменту, поки не з'явиться потрібна назва. Далі відкриваємо нове вікно за допомогою логотипу (не потрібно натискати на кнопку «відкрити»).

На екрані з'явиться нове вікно, за допомогою якого необхідно перейти в меню. У білому прямокутнику з функцією автоматичного оновлення зазвичай бачать галочку, але з яких-небудь причин вона може бути відсутньою. У такому випадку потрібно повернути її самостійно.

Далі не потрібно нічого робити, можна просто відкласти телефон і дочекатися автоматичного оновлення. Через деякий час користувачеві залишається лише знову відвідати розділ з встановленими доповненнями та переконатися в тому, що на його пристрої тепер нова версія месенджера.

Оновлення Telegram

Оновлення Телеграма для айфонів

Принцип дій практично не змінився. Необхідно перейти на робочий стіл і відкрити App Store. По суті, подальші дії ідентичні тим, які були описані вище. Різниця лише в невеликій кількості функціональних відмінностей.

Покрокова інструкція:

  • після переходу в App Store фокусуємося на нижній панелі екрану, там розміщена кнопка, що відповідає за оновлення;
  • далі оглядаємо список на наявність потрібної іконки, і дивимося, чи є біля неї оповіщення про наявність нових пакетів, якщо вона є, натискаємо на завантаження, в іншому випадку переходимо до подальших дій;
  • для відкриття додаткового вікна натискаємо на іконку Телеграм (не на відкриття);
  • під розділом «Що нового» можна ознайомитися з останніми завантаженим ПЗ, варто порівняти його з актуальною версією, щоб зрозуміти, чи потрібне щось міняти.

У деяких випадках номери не збігатимуться, і власникам смартфонів доводиться шукати причини збою. Найбільш поширеною причиною такого явища вважаються неправильні налаштування пристрою, які блокують встановлення будь-яких доповнень.

Оновлення Telegram

Тут випливає головна відмінність від Андроїда. Автооновлення регулюється не в додатку, і для цього доведеться перейти до налаштувань гаджета.

Для перевірки перейдіть в розділ з налаштуваннями й знайдіть значок Телеграм. Його потрібно відкрити й вивчити задані параметри. Оновлення контенту може бути відключено, що і стало причиною проблеми. Досить виправити цей нюанс і дочекатися автоматичного завантаження.

Тепер, коли вивчена інформація про майбутню появу нової функції та всі способи для поновлення месенджера, залишається лише чекати того моменту, коли розробники повідомлять про завершення підготовки.

Ваша оцінка: