Я шукаю...

Як поділитися піснею та кліпами з Apple Music в Сторіс

Як поділиться піснями з Apple Music

Якщо ви ще не знаєте, як поділитися кліпами та піснями з Apple Music в Сторіс, то ми вам все детально розповімо. Обмін музикою завжди був відмінним варіантом знайомства з новими людьми. Виходячи з версії iOS, можна відправити пісню цитуючи в будь-яку соціальну мережу прямо з музичного додатка.
Відправка пісні в будь-яку соцмережу

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Як поділитися піснею в Apple Music в Facebook або Instagram

Ми відповідаємо на питання, як поділитися піснею або кліпом в Apple Music. Для цього слід клацнути на три точки в будь-якому меню, потім знайти розділ «поділитися музикою» з альбому, який спливе. Якщо ви не просто хочете додати посилання, а помістити її в особистий обліковий запис, доведеться попрацювати з плейлистом, альбомами та композиціями.
Рекомендуємо також ознайомитися з нашим асортиментом та купити айфон бу (відновлений) за дуже доступною ціною.

Щоб скинути перелік композицій або окремий твір, необхідно:

 • Запустити їх в програмі Apple Music, клацнути в розділі налаштувань на три точки, що знаходяться у верхній частині дисплея.
 • Натиснути та якийсь час не відпускати палець на музичному списку, поки не з'явиться пункт «швидкі дії», потім слід натиснути на опцію «поділитися».

Якщо ви вирішили розділити певний трекер з іншими, клацніть та утримуйте його в додатку, поки не з'явиться розділ «швидкі дії». Клацнувши по назві, що знаходиться внизу дисплея, можна відтворити пісню, потім клацнути на три крапки та в меню вибрати розділ «поділитися». В даному пункті доторкніться до значка соціальної мережі (розташований в другому ряду). Таким чином, ви відправите композицію в мережу. Цілком можливо знадобитися прокрутка всього переліку, поки не знайдеться необхідна іконка.
Замовити ремонт iPhone просто, якщо робиш це в ICOOLA.

Створення малюнків правильного розміру в Apple Music відбувається в автоматичному режимі. Злегка не чіткий фон відповідає колірній гамі музичної обкладинки композиції. Тут знаходиться посилання на додаток, яка доступна для ваших передплатників, щоб вони в будь-який момент могли відтворити трек, список або альбом в даній соціальній мережі.

Створення обкладинки в Apple Music

Щоб додавати наліпки, тексти або зображення в Інстаграм застосовуйте спеціальні кнопки. Також надається можливість перетягнути зображення, зменшити в розмірах, переміщати по дисплею. Внизу дисплея вибирайте опцію поділитися даними репоста для «близькі друзі» або «моя історія». Якщо є бажання можна ділитися з різними людьми. Кожному, хто подивився вашу історію, надається можливість включити «відтворити» (кнопка знаходиться у верхній частині екрану) для відкриття сподобалася пісню на своєму мобільному девайсі.
iPhone безкоштовно! А ви знали, що існує безліч способів отримати бажаний смартфон задарма?

Як поділитися піснею зі списку відтворення в Apple Music

Починаючи з iOS 14.5, в яблучному музичному додатку з'явилася нова опція, завдяки якій користувачі можуть ділитися піснями зі списку відтворення Apple Music. Також присутня можливість відправлення кліпів, що містять слова. Варто більш детально зупинитися на даній опції.

В даному додатку існують тексти, які можливо дивитися в поточному часу. Завдяки цьому ви можете підспівувати в процесі відтворення або переходити до бажаних уривків мелодії. В iOS 14.5, а також в наступних версіях, можна ділитися з різними людьми в соціальних мережах, в тому числі Сторіс з треком для Інстаграму.
Також цікаво буде прочитати про шпалери на телефон - як підібрати заставку на Айфон.

У деяких варіантах функція надає можливість поділитися кліпом будь-якої музичної композиції. Для цього слід виконати певні кроки:

 • Відкрити музичний додаток на мобільному гаджеті.
 • Включити композицію з Apple Music. Внизу клацнути на ґрати пісню для розгортання мініплеєра.
 • Натиснути «текст» на екрані, що знаходиться зліва в самому низу. Якщо рядок не став активним, значить, в ньому просто відсутній текст, поділитися ним не вийде.
 • Коли текст зобразиться в теперішньому часі, слід натиснути на будь-яку пропозицію або слово й утримувати його деякий певний проміжок.
 • Вискочить меню з різними маніпуляціями, завдяки якому можна натискати на індивідуальні рядки, призначені для відправлення іншим людям. Для скасування необхідно доторкнутися ще раз. Варто враховувати, що на кількість символів присутні обмеження. В середньому можна використовувати 4–6 рядків (близько 150 символів), в залежності від треку.
 • Далі вибирається один з варіантів обміну: Фейсбук, Повідомлення або Інстаграм.
  Вибір соціальної мережі

Після створення Сторіс у разі переходу до додатка, щоб закінчити публікацію. Чим більше символів ви вибрали, тим більше буде картка.

Чому неможливо поділитися плейлистом в Apple Music

Багатьох цікавить питання, чому не можна поділитися плейлистом в Apple Music. Причин може бути декілька, одна з них – немає кнопки поділитися плейлистом в Apple Music. Тут ми вам не допоможемо, але радимо прислухатися до наступних порад щодо їх усунення неполадок в додатку:

 1. Слід кілька разів перевірити, чи не минув термін дії підписки, увійшли ви в систему з правильним Apple ID, переконатися, що включена бібліотека iCloud.
 2. Вийти й виконати перезавантаження програми. Даний крок повинен допомогти якщо вона починає зависати або не хоче виконувати деякі функції.
 3. Перевантажити комп'ютер або смартфон. Така дія має поліпшити роботу та позбавити від найбільш поширених проблем.
 4. Видалити цю програму, встановити її по-новому. Це допоможе якщо воно перестало відкриватися, випливають повідомлення про помилки, перестали бути доступним різні опції.
 5. Вимкнути iCloud та знову запустити. Допоможе, якщо почали зникати музичні композиції, перестали зображатися плейлисти.
 6. Скинути повністю всі налаштування. Таким чином можна вирішити й інші проблеми, такі як не працює Wi-Fi, не завантажується бібліотека, чому не відтворюються композиції.
 7. Оновити телефон до останньої версії. Швидше за все, саме через це почався збій в музичному додатку.
 8. Скинути налаштування до заводських, найчастіше це спрацьовує та допомагає усунути проблему.
 9. Зайти в Downdetector, щоб перевірити статус програми. Після відкриття з'явиться звіт в поточному часу.
  Вхід в Downdetector

Ось і все, сподіваємося, ми відповіли на ваше запитання, чому неможливо поділитися плейлистом в Apple Music. Дотримуючись певних правил, можна уникнути різних неполадок. Наприклад, завжди виконувати правильне завантаження та не користуватися сервісами, які викликають найменшу підозру.

Ваша оцінка: