Я шукаю...

Ця програма емулює прошивку смартфонів Galaxy на iPhone

Прошивка Galaxy на iPhone

У операційної системи Android є свої переваги та особливості. Мабуть, користувачі Android мають більше можливостей щодо зміни інтерфейсу робочого столу. Міняти інтерфейс робочого столу можна хоч кожен день, бо все залежить від уподобань власника мобільного пристрою. Користувачі iPhone трохи обмежені в питанні вибору дизайну інтерфейсу, хоча і є ряд інших переваг.

Операційна система смартфонів Samsung може здивувати поціновувачів iPhone, на що вирішила звернути увагу Samsung NZ, зробивши досить сміливий крок. Компанія Samsung надала користувачам iPhone унікальну можливість - завантажити невеликий додаток на iPhone, за допомогою якого можна подивитися, як справи в Android. Мабуть, не завжди є можливість відразу ж придбати новенький телефон від Samsung, щоб протестувати операційну систему і порівняти її з iOS. Як зазначено в самому додатку iTest, зустрінемося на тому боці - на боці Android, звичайно.

Додатково рекомендуємо почитати про Apple Watch, Apple Pencil й VoiceOver.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

По той бік

Мобільний додаток iTest від Samsung, який запущений у квітні 2021 року розроблено з метою, що продемонструвати користувачам iPhone можливості смартфона в оболонці One UI. Багато користувачів вважають запуском програми тестом на відданість. Дехто припускає, що таким чином Samsung вирішила продемонструвати свою крутість користувачам iPhone, бо деякі з них і не знають, що відбувається по той бік операційної системи iOS.

Що потрібно зробити, щоб забезпечити емуляцію операційної системи One UI на iPhone? Звичайно, iTest не є класичним емулятором у звичному сенсі слова, бо програма не дає можливості повною мірою протестувати весь функціонал, а лише знайомить з оболонкою One UI, де робиться акцент на зовнішню складову. Користувачеві потрібно лише, засканувати QR-код на екрані, щоб опинитися у світі Android.

  • Користувач мобільного пристрою iPhone отримує доступ до головного робочого столу, Galaxy Apps.
  • Надається можливість протестувати нове оформлення і функцію зміни інтерфейсу робочого столу.
  • Зняти відео і зробити фото не можна, але можна отримати інформацію про додаткові можливості. При переході в режим знімання на екрані з'являється професійний фотограф Logan Dodds, який і розповість більш детально про налаштування.
  • Через додаток iTest можна подивитися, як все влаштовано в Android, але дзвонити, використовуючи номера телефону із записної книжки, не можна, і відредагувати фото з власної галереї не вийти. Але переходити з однієї сторінки на іншу можна.

Цікаво, що додаток iTest початку орієнтоване на користувачів з Нової Зеландії, але завантажити його може кожен власник iPhone з будь-якої країни. Немає ніяких обмежень, пов'язаних з країною перебування, але немає можливості завантажити на деякі пристрої з лінійки Apple.

Для того, щоб протестувати оболонку One UI, потрібно мати iPhone 7 і новіші версії. На iPad додаток iTest і зовсім не працює. При завантаженні iTest на стару модель телефону, випущену до iPhone 6, система просто попереджає, що прийшов час оновлення. Може настав час купити техніку Apple, але новішу версію мобільного пристрою з iOS 14, або перейти на Samsung One UI?

Додатково почитайте про еволюцію MacOS.

Зухвалий додаток новозеландців Samsung NZ

Чому Нова Зеландія, запитаєте ви? Розробкою такого зухвалого додатка займалася команда фахівців Samsung NZ, які відразу ж заявили, що мають намір переманити користувачів iPhone на Android, щоб вони відчули смак "іншого боку". Таким чином, команда новозеландців привернула увагу не тільки місцевої спільноти, а й користувачів iPhone у всьому світі.

Samsung NZ працювала з усталеними стереотипами жителів власної країни про складність переходу на нову операційну систему при покупці нового мобільного пристрою. Бо часто користувачі Нової Зеландії бачать безліч перешкод, які пов'язані саме з тим, щоб спробувати щось нове.

Коштом запуску iTest команда Samsung NZ вирішила надати користувачам, які проживають на території Нової Зеландії, унікальну можливість спробувати щось нове, не ризикуючи нічим. Таким чином, вони можуть побачити, що користуватися операційною системою, яка не схожа на iOS, не так складно, як вони звикли думати, а й навіть легко.

За словами команди новозеландців, це був тихий запуск програми локального рівня. Але вже через тиждень після запуску додаток стало популярним у всьому світі. Безумовно, завантажити додаток можна в App Store, але можна на сайті itest.nz, де клієнтам iPhone досить засканувати QR-код і завантажити додаток на мобільний пристрій.

Звичайно, запуск iTest є чимось дійсно логічним, якщо мова йде про Нову Зеландію. У Новій Зеландії в останні кілька років мобільні бренди Apple і Samsung змагаються за звання кращого мобільного бренду в країні. Наскільки відомо, Apple публічно не коментувала запуск iTest.

iTest хоч і називають емулятором, все ж додаток не має відношення до реального досвіду тестування Android. Але створено програму з метою, щоб усунути чинне упередження в Новій Зеландії з приводу складності користування новою операційною системою, яка доступна разом з новим мобільним пристроєм.

У користувачів iPhone є хоча б можливість порівняти інтерфейс і оцінити переваги зміни нового інтерфейсу. До того ж додаток iTest пропонує перейти на іншу сторону, а саме в оболонку One UI, де повідомлення відправляють діти. Таким чином, користувачі можуть звернути увагу на систему захисту від дітей, яка є частиною One UI. В Samsung NZ припустили, що може зацікавити користувачів iPhone, але вирішувати, звичайно ж, людині по той бік екрану, куди переходити та де залишатися.

Ваша оцінка: