Я шукаю...

Рекорди компанії Apple

Історія успіху компанії Apple

Apple – це не лише один з найвідоміших брендів світу, а й стиль життя власників продуктів величезної корпорації. Приголомшлива репутація, неймовірна естетика в дизайні гаджетів й унікальні інновації створили з компанії сучасний культ.

Випуск нових iPhone викликають найрізноманітніші емоції у всіх: покупці чекають своєї черги, щоб придбати товар за декілька днів. Наприклад, в день, коли на продажі з’явився iPhone 6, перед одним з магазинів Нью-Йорку зібралась черга – близько 2-з тисяч людей. Деякі з цих людей, що стояли попереду, «продавали» свої місця.

Дізнайтесь, що таке Lidar Scanner тут.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Цікаві факти про компанію Apple:

 1. Компанія Apple існує з 1976 року, засновником якого став Стів Джобс, на той момент йому було лише 21 рік. Тоді він навіть уявлення не мав, що через 30 років його ідея пошириться на увесь світ і стане неймовірно популярною й унікальною. 34 роки тому, двоє молодих хлопців – Стів Джобс і Стів Возняк заснували маленьку фірму щодо виготовлення комп’ютерів.
 2. У 1977 році головним їхнім конкурентом були Microsoft і його партнери.
 3. Першим «офісом» Apple був гараж у дома батьків Джобса.
 4. А першим продуктом компанії був Apple 1, який мав лише материнську плату з процесором і невеликою пам`ятю. Він був створений для людей, які зацікавлені комп’ютерами, і які б змогли самі зібрати свій корпус, додати клавіатуру та монітор. І вартість його була 666,66 долара.
 5. Возняк більше працював над технічною роботою, а Джобс шукав інвесторів. Він переконував усіх, що це буде гарантований успіх. І першим, хто зацікавився був Майк Марккулу, який інвестував 250 тисяч доларів і приєднався до Apple. Йому належить 1/3 акцій компаній.
 6. Компанія офіційно була зареєстрована в 1977 році. Стів Джобс був дуже молодий і без дисципліни, щоб стати генеральним директором, тому це місце зайняв Майкл Скотт. В тому ж році компанія представила новий персональний комп’ютер Apple 2, створений Возняком. Великою перевагою для успішних продажів був додаток VisiCalc – програмне забезпечення для електронних таблиць.
 7. «Серйозний» офіс з’явився у 1978 році.
 8. А в 1980 році компанія випустила Apple 3. Цей комп’ютер був орієнтований на бізнес-аудиторію.
 9. Потім буди невдачі. Але після появи проекту Apple Macintosh, що завоював свою популярність серед професіоналів графічного дизайну, бо вони оцінили інтерфейс, не дивлячись на, що він був чорно-білий. Але це було дуже дорого.
 10. У 90-ті роки компанія Apple вийшла на безліч нових ринків, але ні один не приніс успіху. А в цей час вплив Microsoft зростав. Комп’ютери Mac пропонували чудову, але обмежену бібліотеку програмного забезпечення для дорогих комп’ютерів, а Microsoft продавала Windows 3.0 для недорогих.
 11. Невдачам компанії прийшов кінець, коли генеральним директором став сам Стів Джобс. Він наладив відносини з компанією Microsoft, яка в 1997 році інвестувала в Apple 150 мільйонів доларів.
 12. Саме у 2000-з роках Apple випустила 2 продукти, які сильно вплинули на всю індустрію. У 2001 році вийшов iPod, який перевищив всіх виробників MP3-плеєрів, радикально змінивши те, як люди почали слухати музику. В додаток до цього нового продукту з’явилися нові фірмові навушники Apple, що також стали символом високого статусу.
 13. Найбільшою перемогою компанії Apple стала поява iPhone у 2007 році. Це був «фурор» для усього світу.
 14. У 2018 році Apple являється першою компанією у світі, яка досягла капіталізацію в 1 трлн доларів.
 15. А в серпні 2020 року, компанія перевищила відмітку у 2 трлн доларів, адже акції виросли на 1,3% до 468,4%. А з початку року акції компанії піднялися на 57%.
 16. Через пандемію коронавірусу у лютому-березні цінні папери різко подешевшали, але потім ріст повернувся, і їхня вартість виросла вдвічі. Підняття вартості активів компанії обумовлений стабільний попитом на її пристрої: користувачі Apple продовжили купувати продукцію навіть під час коронавірусу.
 17. 22 вересня 2014 року компанія Apple оголосила про досягнення нового рекорду: лише за 3 дні після початку продаж, 19 вересня було продано більше ніж 10 мільйонів нових моделей iPhone 6 і iPhone 6 Plus. «Продажі iPhone 6 та iPhone 6 Plus перевищили всі наші очікування, і ми навіть уявити кращого результату не могли за перші вихідні. Ми хочемо подякувати наших покупців за кращий в історії старт продаж і рекорд, значно перевищуючи попередні досягнення. Не дивлячись на те, що нашій компанії вийшло досягти неймовірних успіхів у наростанні об’ємів виробництва, ми могли б продати набагато більше нових iPhone при наявності запасу, і на даний момент ми робимо все можливе, щоб швидше виконати замовлення» – сказав Тім Кук, головний корпорації Apple.
 18. Американська компанія Apple збільшила свій чистий прибуток у третьому кварталі поточного фінансового року на 125 відсотків до рекордних 7,31 мільярда доларів у 2011 році. Цей рекорд компанія змогла досягти завдяки зростанню продажів телефонів iPhone і планшетів iPad. Потім компанія продала понад 20 мільйонів смартфонів свого виробництва, а це на мільйон більш, чим вони прогнозували. Також дуже успішними стали продажі планшетів iPad, адже було продано понад 9 мільйонів пристроїв.
 19. А стосовно продажей комп’ютерів MacBook, то такого успіху не було. Продажі цих комп’ютерів виросли лише на 14%, адже аналітичні очікування були вищі. Компанія Apple вважає, що зменшення продаж на комп’ютери MAC пов’язує тим, що люди переходять на планшети iPad. Також iPod розчарував виробників своїми продажами.
 20. «Неприємний» рекорд Apple був, коли компанія обвалилась на 8% і втратила 180 мільярдів доларів. Це рекордне денне зниження вартості для будь-якої компанії в історії американського ринку. Не дивлячись на те, що капіталізація Apple все ще перевищує 2 трон доларів. Це найбільше процентне падіння акцій компаній з 16 березня 2020-го року, коли вони подешевшали на 12,9%.

Які є плюси й мінуси підписки на Apple Arcade

Компанія Apple є неймовірно популярною, успішною й актуальною на протязі багатьох років. Було багато падінь і невдач, але без цього неможливо створити імперію такого високого рівня.

Тому, користуйтеся технікою Apple.

Ваша оцінка: