Я шукаю...

Різноманітні тактики, які дозволяють менше використовувати iPhone

Як почати менше використовувати iPhone?

З появою смартфонів багато людей відчули неабияку свободу, тому що це можливість відвідувати соціальні мережі, переглядати відео та розважатися різноманітними іграми в будь-який момент. Але, з часом багато чого змінилося, тому що люди є залежними від свого гаджету. Тому, хочемо дати деякі рекомендації, щоб менше проводити час за своїм телефоном:

 1. Відключіть всі сповіщення. Адже більшість з них не є важливими. Вони лише відвертають Вашу увагу. Можна залишити лише повідомлення від деяких людей чи програм, які є потрібними. Коли берете телефон в руки й не бачите безліч сповіщень, то бажання перевірити деякі додатки зменшується.
 2. Вирішіть яким способом можна з Вами зв’язатися. Це, звичайно, кардинальне рішення, адже багато людей мають декілька додатків, завдяки яким можна з ними зв’язатися: Telegram, Viber, Messenger, Instagram, Snapchat і багато чого іншого. Можна обрати лише декілька з них. Адже витрачається немало часу, щоб прочитати повідомлення з багатьох додатків.
 3. Не проводьте ніч з телефоном. Краще залиште його в іншій кімнаті, щоб не було спокуси витрачати свій нічний час за переглядом відео з YouTube. І всі знають, що можна не помітити скільки годин проведено за телефоном, а в результаті буде поганий сон. Тому, краще робіть перевагу здоровому сну. 
 4. Ранок зустрічайте без смартфона. Це буде не просто, адже майже кожен, коли прокинеться перевіряє свій гаджет. Навчіться зустрічати ранок і насолоджуватися ним без допомоги гаджетів. 
 5. Видаліть непотрібні додатки. Скоріш за все, Ви маєте додатки, якими майже не користуєтеся або не є цікавими. Чому їх не видалити? В результаті отримаєте менше сповіщень і відволікань.
 6. Сказати «ні» іграм. В сучасному світі, а тим більш в підлітковому віці важко уявити людину, яка незалежна від гри на своєму смартфоні. Але спочатку можна спробувати менше грати ігри. 
 7. Не синхронізуйте гаджети між собою. Навіщо комп’ютеру Ваші повідомлення з телефону? Краще буде, якщо інший пристрій буде менше пов’язаний з телефоном, адже не буде краще від перемикання уваги з пристрою на інший. 
 8. «Прибирання» в смартфоні. Видаліть контакти чи додатки, які непотрібні. Це точно не завадить. 
 9. Режим «Не турбувати». Рекомендується використовувати цю функцію частіше. Наприклад, якщо ділова зустріч, заняття, кінотеатр чи інші події. Турбуйтеся про особистий простір. 
 10. Не читайте електронні книги. Емоції від читання друкованого видання не можна ніяк порівняти з електронними книгами. Краще придбати звичайну книгу, ніж псувати зір за читанням твору з телефону. 
 11. Додаток «Forest». Ця програма може допомогти менше часу проводити за телефоном, а більше уваги приділяти на виконання потрібних справ. Сенс програми в тому, що Ви самі вказуєте час, який потрібен, а після натискання кнопки починає рости дерево. Умова в тому, що потрібно не користуватися смартфоном весь вказаний час. А якщо умова буде порушена, то дерево помре.
 12. Придбайте звичайний будильник. Цікаво, скільки людей користуються звичайними ми настільними будильниками в наші дні? З впевненістю можна сказати, що мало, бо всі звикли класти телефон поруч біля ліжка на ніч. Ми вже говорили, що це спокуса. Тому, можна спробувати користуватися звичайним будильником, а телефон залишити в іншому місці, якомога далі від ліжка.
 13. Контролюйте час проведення за гаджетом. На iPhone вже є автоматично встановлена така функція, тому можете бачити скільки часу Ви проводите за телефоном за весь день. І поставте собі за мету, щоб цифра з кожним разом була менша. 
  Ще є додаток Mute, який допоможе слідкувати за часом проведення. 
 14. Зрозумійте в чому проблема залежності. Адже це ненормально, коли Ви не можете ха лини побути без смартфона. Багато людей відчувають тривогу, коли не можуть одразу відповісти на повідомлення. Не дозволяйте гаджетами захопити свою незалежність.
 15. Тренуйте свою силу волі. Наприклад, спробуйте піти на прогулянку без телефону чи пообідати без перегляду відео, а просто наодинці з думками і їжею. Спочатку буде важко, але цілком можливо.
 16. Традиція «Без телефону». Ви можете договоритись з друзями, що будете йти в кіно без смартфонів. Чому б не спробувати?
 17. Визначте, як хочете витрачати свій вільний час. Знайдіть заміну своєму смартфону. Замість того, щоб витрачати час на «залипання» в телефоні, можна зробити багато чого корисного або виконати ті справи, які давно потрібно було зробити. 

Прочитайте міфи про шкоду телефонів для огранізму.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Як зменшити споживання мобільного трафіку на iPhone?

 1. Відключення мережі в iCloud. Часте користування iCloud, а саме синхронізація файлів приводить до збільшення витрат мобільного трафіку. Тому, виконайте такі дії: «Налаштування» – «iCloud» – відключіть «Стільниковий зв’язок». Після цього буде гарантована більша економія мережі.
 2. Відключення стільникової мережі для автоматичного завантаження. Всі процеси автоматичного завантаження забирають багато трафіку. Краще для цього використовувати Wi-Fi. Щоб відключити цю функцію, потрібно зайти в AppStore і відключити «Стільникові данні». 
 3. Допомога Wi-Fi. Ця функція є корисною й одночасно шкідливою. Коли Wi-Fi має слабкий сигнал, то одразу за роботу береться мобільний Інтернет. І саме через це може бути витрачено величезний об’єм трафіку, навіть замінивши це. Тому, краще відключіть функцію «Допомога Wi-Fi».
 4. Слідкуйте за додатками. Є програми, які витрачають небагато ліміту мобільного трафіку, а є такі, що навпаки. Можливо ті додатки, які використовують великий об’єм, не є потрібними? В будь-якому випадку можна просто відключити стільникові данні в деяких додатках.
 5. Відключіть фонове оновлення додатків. Поки Ви не користуєтесь деякими програми, вони можуть робити автоматичне оновлення. А це неабияка витрата мобільного трафіку. Тому, перейдіть в «Налаштування» – «Основні» – «Оновлення контенту» – відключіть функцію. 

Якщо Ви спортсмен, то дізнайтесь, які додатки допоможуть підтримувати здоров'я.

Отже, не живіть лише віртуальним світом, не забувайте про реальний! Проводьте менше часу на своєму iPhone й насолоджуйтеся справжніми моментами свого життя.

Ваша оцінка: