Я шукаю...

Apple продовжила домінувати на аудіоринку з AirPods у 2024 році

В чому популярність AirPods?

AirPods – це безпровідні навушники від компанії Apple, які з’явилися у 2016 році. Вони набули великої популярності серед людей, адже вони зручні й практичні. 

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Знижка
27 350 грн
- 9050   грн
18 300 грн

від 1830 грн/міс

ХІТ ПРОДАЖІВ
31 150 грн
- 12350   грн
18 800 грн
(2)

від 1880 грн/міс

4.5

Переваги цих безпровідних навушників:

 1. Форма. Вони дуже комфортні. Гарнітура цих безпровідних навушників ідентична до класичних EarPods. Присутня ідеальна посадка для вух. 
 2. Відсутність проводів. Виробники AirPods вирішили, що проводи, різні індикатори та кнопки є зайвими. Вони вважають, зо саме безпровідні навушники є майбутнім. Це реально дуже зручно, тому що немає ніяких обмежень для руху. Це особливо сподобається людям, які займаються спортом. Але треба бути уважними, адже їх легше загубити.
 3. Батарея-чохол. Це вважається унікальним і цікавим відкриттям Apple. Завдяки спеціальному чохлу Ваші навушники будуть зберігатися в надійності й чистоті. І можна заряджати AirPods в будь-який момент.
 4. Автономна робота протягом 24 годин. Стільки часу вистачає приблизно на 5 днів користування навушників. Тим більш, AirPods лише за 15 хвилин дадуть 70% заряду. Це неймовірно! 
 5. Під’єднання. Потрібно лише розблокувати смартфон, включити Bluetooth і під’єднати для роботи. Це швидко й зручно.
 6. Гарнітура. AirPods автоматично ставлять музику на паузу, знявши один навушник, а потім в протилежному напрямку починає свою роботу знову. 
 7. Звук. Якість звуку на високому рівні. На відміну від EarPods, безпровідні навушники мають глибше звучання.
 8. Навушники добре тримаються у вухах. Вони ідеально носяться, не викликаючи ніякого дискомфорту. Випасти можуть лише, якщо їх випадково задіти. Виробники AirPods якісно вивчили будову вуха людини, щоб зробити все ідеально. Тому, можете не перейматися стосовно цього. 
 9. Siri. Завдяки цьому голосовому асистенту можна виконувати дії, які хочете: змінити пісню, вимкнути навушники чи навпаки, зробити звук гучніше чи тихіше, відхилити виклик чи відповісти, поставити музику на паузу. Siri може Вас почути навіть, коли навкруги шум.

Останнім часом набувають популярності саме AirPods Pro:

 1. Упакування. В картонній коробці Ви побачите, окрім навушників, батарею-чохол, два додаткових розміри насадок і кабель Lightning. 
 2. Дизайн. AirPods Pro відрізняються від своїх попередників. Вони мають іншу форму корпусу, більші за розміром і мають насадки. Ці безпровідні навушники мають охайний вигляд. Доступний лише білий колір. 
  Чудовою перевагою AirPods Pro є захист від поту й води. Тобто, під час занять спорту можна не перейматись, чи буде якась шкода навушникам.
  Зовнішній вигляд батареї-чохла, то також відбулися деякі зміни. Він став ширший, але коротший. Його вага лише 45,6 г. 
 3. Зручність. Ці безпровідні навушники чудово фіксуються у вусі й тримаються взагалі без проблем. Також рекомендується перед купівлею спробувати «поміряти» навушники, щоб бути впевненим у виборі.
 4. Заглушення шуму. Ця нова модель безпровідних навушників працює на основі чипу Apple H1, яка несе відповідальність за всю системну роботу. Завдяки такому чипу AirPods Pro має активне заглушення шуму, тобто Ви будете чути лише музику, і ніякий шум не завадить цьому. 
 5. Звук. Ця модель навушника відрізняється від попередніх моделей ще і якістю звуку, адже виробники створили драйвер з широкою амплітудою і діапазоном, завдяки якому можна почути більше деталей. Також присутній більший бас, а це дозволить прослуховувати рок на такому рівні, нібито Ви на концерті. Тимчасово звучання легке й приємне з виділенням високих частот. Можна впевнено сказати, що AirPods Pro мають універсальний звук.
 6. Автономність. Лише за 5 хвилин заряду Ви можете забезпечити собі годину прослуховування музики. 

Що робити, якщо не працює мікрофон на iPhone? Дізнайтеся тут.

Отже, AirPods Pro мають компактний розмір, стабільний зв’язок, захист від потрапляння води, швидке перемикання між пристроями, високоякісний звук, систему заглушення шуму, автономність, швидкий заряд, безпровідний заряд і зручне керування. Ці навушники надають безліч неймовірних переваг. Тоді не дивно, чому вони такі популярні. 

Єдиним мінусом цих безпровідних навушників можна вважати ціну, тому що для багатьох вона є високою. Але такі навушники, а тим більш від Apple, не можуть коштувати дешево.

AirPods Pro вважаються найкращими безпровідними навушниками з таким рівнем заглушення зайвих звуків. Ці навушники є кращі, ніж його попередники. 

Також, експерти прогнозують, що компанія Apple буде лідером на ринку навушників ще декілька років. Після появи перших AirPods у 2016 році, відбувся великий успіх для компанії. Тому, прогнози говорять, що Apple буде домінувати на цьому ринку до 2025 року. Конкурентами цієї компанії є Samsung і Xiaomi.

Ще аналітики вважають, що до 2024 року сума доходів від продажу TWS-пристроїв буде приблизно 100 млрд доларів. 

Вперше компанія Apple почала продаж безпровідних навушників 13 грудня 2016 року. А вже у 2017 році вони стали лідерами на ринку, тому що вони зайняли 26% всього американського ринку.

AirPods продаються у величезних кількостях. Тільки уявіть, що у 2019 році було продано 35 млн навушників, а вся зароблена сума становила 7,3 млрд доларів. Не просто так ці навушники вважаються найпопулярнішими на своєму ринку. Саме після появи AirPods відбувся різкий масовий перехід зі звичайних навушників на безпровідні. 
Тим більш, компанія Apple не очікувала такий неймовірний успіх. «Це було як лісна пожежа – так швидко воно поширилось. Все відбувалось краще, ніж ми могли собі уявити» – говорив віце-президент компанії. 

До речі, а Ви знаєте як правильно вибирати бездротову зарядку на новий iPhone?

 

AirPods Pro 2-gen: нові бездротові навушники з покращеною технологією та комфортом використання

Apple вирішила залишити незмінним дизайн своїх навушників, що стало символом якості та елегантності. Проте, з випуском нової моделі AirPods Pro, компанія внесла кілька важливих оновлень. Тепер, завдяки новій функції сенсорних свайпів, ви можете змінювати гучність музики просто доторкнувшись до навушників, не витягуючи при цьому свій телефон з кишені.

Окрім того, новий процесор Н2 забезпечує більш плавну трансляцію звуку без провисань і затримок, а також покращує автономність навушників. Адаптивний режим роботи і покращена якість звуку дозволяють насолоджуватися відтворенням музики на повну потужність. Крім того, голосовий помічник тепер ще більш продуктивний, а підтримка Bluetoos 5.0 дозволяє отримати ще більше задоволення від користування навушниками.

Новий кейс для бездротових навушників - це втілення інноваційних технологій та стильного дизайну. Цей продукт має безліч переваг, які допоможуть користувачам використовувати навушники ще зручніше та безпечніше.

Однією з головних переваг кейса є технологія Find My, що дозволяє відстежувати місцезнаходження навушників. Крім того, петелька для кріплення зробить його незамінним помічником в подорожах або на прогулянках.

Користувачі також оцінять удосконалене звучання сигналів про низький рівень заряду та відключення від смартфона, що стане чітким та зрозумілим сповіщенням про необхідність заряджання навушників.

Кейс має вологозахист на рівні IPX46 та внутрішні магніти, що забезпечують безпечне та надійне кріплення гарнітури.

Можна зробити висновок, що компанія Apple вміє завдяки своєму продукти захопити увесь світ. AirPods є найпопулярнішими серед безпровідних навушників. Саме завдяки їм величезна кількість людей перейшла на такий формат навушників. AirPods на високому рівні й мають безліч переваг, що так і хочеться їх придбати. Тим більш, нова версія цих навушників взагалі космічна. Тому, якщо придбаєте AirPods, то точно не будете шкодувати. 
Забезпечте собі якісне прослуховування музики!

Також ви можете дізнатись чому в ваших AirPods не працює навушник.

Ваша оцінка: