Venu 2 від Garmin - конкурент Apple Watch?

Venu 2 від Garmin - конкурент Apple Watch?

Бренд Garmin оновив серію смартгодинників Venu. Оновлена ​​серія включає дві моделі з круглими дисплеями. У Garmin заявляють, що їхні новинки здатна скласти конкуренцію Apple Watch.

Що ж являють собою новинки? Одна модель має трохи більший екран в 1,3 дюйма. Екран в 416 пікселів, 40 мм корпус і 22 мм ремінець. Інша модель дещо менше. Тут ми бачимо дисплей в 1,1 дюйма, 360 пікселів, корпус в 40 мм, ремінець тут у 18 мм. Обидва варіанти годинників отримали вологозахист 5-го рівня. Екран захищає загартоване скло Gorilla Glass.

Ще рекомендуємо почитати статтю про League of Legends Wild Rift.

Обидві моделі мають систему навігації GPS, а також ГЛОНАСС. Тут є датчик, що вимірює рівень кисню в крові, висотомір, компас, термометр, датчик світла, акселерометр. Як бачите, тут є всі необхідні функції.

Годинники можуть контролювати частоту пульсу, дихання, насиченість крові киснем. Venu 2 простежує якість сну власника, виявлять стрес і ступінь зневоднення організму.

Є тут безліч необхідних для спортсменів функцій. Можна вибрати режим тренувань, в залежності від типу навантажень: силовий або кардіо. Є варіанти оцінки фізичної активності для туристів, альпіністів і ін. Можна запрограмувати рівень оцінки фізичної активності в залежності від особистих уподобань.

Цікаво й те, що «розумний» годинник може не тільки фіксувати режим тренувань, а й оцінювати власника. Одна з доступних опцій - визначення фізичного віку людини. За основу береться частота пульсу, відсоток жиру, індекс маси тіла і деякі інші характеристики.

Годинники здатні замінити тренера. Вбудована бібліотека містить 1,5 тисячі тренувань.

Додатково почитайте про CES 2021.

Отримані дані про стан здоров'я зберігаються. Надалі, їх можна використовувати для оцінки форми.

У годиннику досить пам'яті для того, щоб завантажити музику або інші аудіофайли. Є можливість безконтактно оплачувати покупки за допомогою Garmin Pay.

Без підзарядки годинник може пропрацювати до 11 днів (зменшений варіант 10). Якщо активно слухати музику, користуватися навігацією, час роботи зменшиться до 8 і 7 днів.

Попри те, що годинники відрізняються розміром, дизайном, часом автономної роботи, вартість у них однакова - 399 доларів.

Партнерська програма від ICOOLA

Отримай до 50 000 грн пасивного доходу разом з нами!

Дізнатись більше

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

МЕГА ЗНИЖКА
Apple iPhone 11 Pro 64GB Midnight Green (Темно-зелений) Відновлений еко
19 710 грн -21%
15 700 грн

від 1570 грн/міс