Я шукаю...

Огляд програми Facetune: функціонал, робота з галереєю та особливості оформлення підписки

Додаток Facetune

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Знижка
27 350 грн
- 9050   грн
18 300 грн

від 1830 грн/міс

ХІТ ПРОДАЖІВ
31 150 грн
- 12350   грн
18 800 грн
(2)

від 1880 грн/міс

4.5

Програма Facetune для iPhone

У час неймовірного розвитку соціальних мереж звичайними складовими життя стали фотографії, а одним з найпопулярніших програм для їхньої обробки - Facetune. У розвиненому суспільстві важко знайти когось, хто не мав би профілю у Facebook, Instagram, Twitter і так далі. Переважна більшість таких соціальних мереж працює з активним використанням фото, які допомагають нам краще візуалізувати інформацію. Сьогодні фотографія – це набагато більше, ні просте зображення, адже тепер це спосіб показати іншим людям своє життя, хобі, професію і ще багато речей, які нас ідентифікують. Через те, що люди часто хочуть показати частини свого життя у хорошому світлі, їм справді важливо, щоб все, що потрапляє в соціальні мережі, не мало якихось недоліків. Хочеться, щоб у всіх членів сім’ї на спільній фотографії були правильні риси обличчя і добре обраний ракурс, а на портретних фото світло падало б таким чином, що не підкреслювало б жодних недоліків шкіри.

Також іноді фотографії здаються недосконалими через майже непомітні дрібниці: висип на шкірі, недостатньо білосніжна посмішка, синяки під очима та багато інших природних факторів. Всі вони є абсолютно нормальними, проте якщо вам хочеться, щоб на фото їх не було, в пригоді стане додаток Facetune для iPhone.

Додаток Facetune

Ця програма має настільки великий функціонал, що під використання користувачі майже не стикаються з тим, що не можуть відредагувати ту чи іншу частину лиця. Майже всі характеристики обличчя тут легко змінюються і контролюються за допомогою різних інструментів. Програма дозволить вам мати фотографії з ретушшю, як у професійних фотографів, навіть якщо до цього ви ніколи не стикалися з детальним редагуванням фото. Інтерфейс додатка по-справжньому зручний і інтуїтивно зрозумілий, тому у вас навряд виникнуть якісь труднощі під час експлуатації. Також тут є можливість безплатно дізнатися як діють платні опції, щоб надалі вам було легше вирішити чи варто їх купувати, чи ні. Проте якщо у ваші плани не входить заглиблюватися у сферу редагування фотографій настільки ретельно, безплатних інструментів цілком вистачить, щоб скорегувати певні деталі на вашому зображенні.  Ви можете обрати фотографію прямо з галереї й моментально почати редагування.

Редагування в галереї Facetune

У програмі працюють розумні алгоритми, які автоматично визначають обличчя на будь-яких фотографіях в галереї Facetune. Навіть якщо вам потрібно відредагувати зображення, на якому присутні кілька людей, не переймайтесь, адже додаток здатен розпізнавати до кількох лиць водночас. Для того, щоб обрати те обличчя, яке потрібно відредагувати, просто натисніть і утримуйте палець на області, яку треба змінити, і після кількох секунд утримування на ній з’являться тонкі дужки. Ці дужки допоможуть виділити саме ту ділянку, яка надалі буде скорегована. Оскільки застосунок спрямований на роботу виключно з людьми, то лиця ваших домашніх улюбленців він не розпізнає.

Додаток Facetune

Читайте також: Вибираємо додаток для фото на iPhone

Безкоштовна версія Facetune на iOS дасть вам можливість попрацювати з широким інструментарієм, який покращить вашу фотографію. На панелі з інструментами присутні такі функції як:

  • відбілювання зубів
  • маскування зморшок і червоних плям на шкірі
  • вирівнювання тону обличчя
  • видалення небажаного блиску
  • корегування лінії підборіддя
  • покращення яскравості, насиченості, різкості й контрастності кольору
  • додавання різних ефектів

Також у додатку можна знайти цілий перелік фільтрів для ваших фотографій. Вам надається доступ до великого переліку цікавих ефектів, які до того ж є безкоштовними. Все що вам потрібно – просто обрати фотографію зі звичайним денним або якісним штучним освітленням.

На жаль, програма не має функції редагування сивого, світлого і темного коріння, тому ви не зможете замалювати ці ділянки, проте ви все одно можете скористатися широким вибором інструментів, які покращать вашу фотокартку.

У безкоштовній версії також доступна опція роботи із кількома картинками водночас. Тут ви можете зберігати близько дюжини фотографій і вибирати у якій саме якості їх варто завантажити на iPhone. На спеціальній панелі з налаштуваннями знаходиться піктограма, яка робить доступною функцію вмикання передньої камери відразу після запуску застосунку. Якщо вам хочеться зробити фотографію й одразу ж зайнятися її редагування, то ця опція створена саме для вас.

Можливості розумного фільмування у Facetune

Використовуючи вищеописану опцію розумного фільмування відразу в Facetune, користувачі відкривають для себе ще більше можливостей, ніж при звичайній корекції фото.

Додаток Facetune

Складні алгоритми та штучний інтелект дозволяють вам редагувати свої фотокартки не після знімання, а безпосередньо перед. Для цього потрібно налаштувати кілька повзунків, які змінять характеристики й певні риси вашого обличчя, і ви зможете попередньо переглянути як саме виглядатиме результат роботи з додатком. Як тільки ви наведете камеру на себе, налаштування дозволять вам моментально змінити початкову картинку і зробити ваші зуби білішими, а очі й губи виразнішими та зменшити розмір окремих частин обличчя. Все відбудеться за лічені секунди після того, як ви налаштуєте всі потрібні вам характеристики.

Усі ці можливості втілились в реальність завдяки розвитку високоточного 3D моделювання обличчя. Використання 3D моделювання у Фейстюні покликане зробити зміни у зовнішньому вигляді якомога натуральнішими й непомітнішими. Саме через це результат роботи у додатку виглядає не як грим чи маска, а як звичайний образ.

Тут також дій опція під назвою Relight, яка покликана створити на фотокартці якомога м’якше та краще освітлення. Для того, щоб ваше зображення мало насиченіший і яскравіший вигляд, інтелектуальні технології подбали про корекцію світла. Якщо вам дуже подобається фотографія, але ви не маєте можливості її нормально відредагувати, тому що вона надто затемнена, не переймайтеся. Використайте Relight, щоб змінити джерело та напрям світла і спостерігайте за миттєвим покращенням вашого фото.

Додаток Facetune

Зазвичай користувачам більше подобається редагувати вже зроблені фотографії, оскільки у таких випадках краще працюють функції відбілювання зубів і зменшування окремих частин обличчя. Проте майже всі користувачі визнали, що фільмування шляхом змінювання характеристик лиця дає змогу отримати набагато м’якший результат, ніж звичайний метод корекції.

Також читайте. Splice на iOS: функціональні можливості і особливості програми

Модель оформлення підписки у Facetune на iPhone

Важко знайти мобільний додаток для редагування фотографій на iPhone, у якого модель оформлення підписки виглядала б так само як у Facetune. Звісно ж, Facetune має безкоштовну базову версію з великою кількістю інструментів для обробки фото, проте набагато більший функціонал відкривається у платній версії. Ви можете купувати інструменти окремо, оскільки за кожну одиницю є своя встановлена ціна: від 99 центрів до трьох доларів. Проте якщо ви збираєтеся використовувати Facetune на iPhone на регулярній основі, вигідніше і легше буде оформити підписку, яка складає два долари на місяць або ж 10 доларів на рік.

Якщо ж вам не хочеться оформлювати підписку, тут можна придбати абсолютно всі функції за 30 доларів. У такої покупки немає жодного терміну дії, тому ви матимете весь інструментарій додатку для використання на постійній основі. Проте ми повинні відмітити, що все ж таки деякі опції стають доступні тільки за умови, що ви використовуєте підписку, а не оплачуєте можливості додатку окрему. Також є Facetune першого покоління, вартість якого становить шість доларів.

Додаток Facetune

Одним з недоліків є те, що деяких користувачів така модель оплати відштовхує. Через це не так давно у розділі з відгуками в iTunes з’явилися негативні відгуки на цінову структуру додатка. Насправді ж, як ми вже підмітили раніше, не варто платити за програму, якщо її безплатні функції вас цілком влаштовують і ви не маєте за ціль володіти абсолютно всім інструментарієм.

Більшість функцій, які є справді важливими для якісного редагування фотографій, доступні без жодних оплат і підписок. Одними з таких безплатних опцій є Light FX, що допомагає скорегувати світлові ефекти; Auto, що автоматично виправляє усі недоліки; Reshape, що змінює розмір деяких частин обличчя; B&W, що перетворює кольорову фотокартку на чорно-білу. Також деякі фільтри, як, наприклад, North і Belle є цілком безкоштовними. Переглянувши цей список безплатних можливостей програми ви ще раз можете впевнитися, що цього функціоналу цілком вистачить, якщо ви не прагнете повного контролю над додатком.

Додаткові платні опції Facetune

Заплативши три долари всередині Facetune, вам відкриється додаткова опція «Face», яка дозволяє редагувати майже всі характеристики обличчя: від форми й розміру лиця до змін у носі, губах та очах. Аналогічна опція доступна й у безкоштовній версії, проте її можливості менш обмежені, тому тут ви можете редагувати посмішку, підборіддя і ширину обличчя.

Додаток Facetune

Варто прочитати: Найкращі програми для обробки фотографій

Функція Touch Up керується за допомогою повзунків, рухаючи які ви задаєте потрібні вам характеристики. На цій панелі інструментів доступна корекція блиску на обличчі, синців під очима, лінії підборіддя, товщини брів і навіть форми щік. Також у вас є можливість отримати інструмент під назвою Fix Shadow, який допомагає прибрати зайві тіні, спричинені неправильним освітленням. Або ж ви можете спробувати опцію HDR Structure, яка допомагає очистити вашу шкіру на фото і зробити її текстуру детальнішою. Останні дві опції ви отримуєте всього-на-всього за один долар. 

Додаток надає доступ до велетенського майданчика, де ви можете робити що завгодно з портретними фотографіями. Важливо, звичайно, знати міру у редагуванні та дотримуватися її. До того часу, поки ви про це пам’ятаєте, варто використовувати Facetune для легкої корекції сімейних і особистих портретів. Функція скасування дозволить анулювати всі небажані зміни, якщо вам здається, що вони були зайвими.

Як ми вже сказали раніше, спочатку варто завантажити Facetune на iPhone і спробувати безкоштовну версію програми. Так ви зможете вирішити чи варто вам надалі користуватися цим додатком і купувати додаткові функції.

Додаток Facetune

Сподіваємося, що ця стаття була корисною і тепер ви знатимете все, на що здатен Facetune.

Ваша оцінка: